Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

VECMA S.R.L.

CUI 51888388J2025038907000

CIOCÂRLIEI, Loc. Șomcuta Mare, Oraș Șomcuta Mare, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 1.351 lei.

Despre VECMA S.R.L.

VECMA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2025 cu numărul J2025038907000 și codul unic de înregistrare (CUI) 51888388, cu sediul în Șomcuta Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al băuturilor” (cod CAEN 4634). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.351 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 30 mai 2025.

Date de identificare

CUI
51888388
Nr. Registrul Comerțului
J2025038907000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025038907000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 30.05.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
1.351 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
8.649 lei
Datorii
5.000 lei
Active totale
14 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cheltuieli totale1.351
Profit / pierdere brută-1.351
Profit / pierdere netă-1.351
Active circulante14 mii
creanțe294
casa și conturi la bănci13 mii
Datorii5.000
Capitaluri proprii8.649
din care capital subscris vărsat10 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Maramureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor

  • 1101 Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri
  • 1103 Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe
  • 1104 Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
  • 1105 Fabricarea berii
  • 1106 Fabricarea malțului
  • 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor

Întrebări frecvente despre VECMA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VECMA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VECMA S.R.L. este 51888388, iar codul de TVA este RO51888388. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025038907000, iar codul EUID este ROONRC.J2025038907000.

Unde are sediul VECMA S.R.L.?

Sediul social al firmei VECMA S.R.L. este în CIOCÂRLIEI, Loc. Șomcuta Mare, Oraș Șomcuta Mare, Maramureș, județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VECMA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VECMA S.R.L. este „Comerț cu ridicata al băuturilor”, cod CAEN 4634. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VECMA S.R.L.?

VECMA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma VECMA S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VECMA S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Șomcuta Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are VECMA S.R.L.?

În 2025, VECMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.351 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VECMA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. VECMA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 30 mai 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează