VEC MASTER FRATIA COMP SRL
NAȚIONALĂ, bl. A5, sc. A, et. 2, ap. 8, Municipiul Câmpulung, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 192 mii lei, 3 angajați.
Despre VEC MASTER FRATIA COMP SRL
VEC MASTER FRATIA COMP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 octombrie 2004 cu numărul J2004001699038 și codul unic de înregistrare (CUI) 16842749, cu sediul în Câmpulung, județul Argeș. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,1 mil lei (+32% față de 2024), un profit net de 192 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 50 mii lei la 1,1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 octombrie 2004 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 16842749
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004001699038
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 octombrie 2004
- EUID
- ROONRC.J2004001699038
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 18.10.2004
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,1 mil lei
- Profit net
- 192 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 391 mii lei
- Datorii
- 125 mii lei
- Active totale
- 516 mii lei
- Marjă netă
- 17,9%
- Cifră / angajat
- 358 mii lei
+32% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 113 mii | 190 mii | 89 mii | 50 mii | — | — | 64 mii | 938 mii | 810 mii | 1,1 mil |
| Venituri totale | 113 mii | 218 mii | 89 mii | 50 mii | 4.000 | 0 | 64 mii | 938 mii | 829 mii | 1,1 mil |
| Cheltuieli totale | 145 mii | 284 mii | 185 mii | 59 mii | 4.701 | 793 | 25 mii | 711 mii | 716 mii | 860 mii |
| Profit / pierdere brută | -33 mii | -66 mii | -96 mii | -9.202 | -701 | -793 | 39 mii | 227 mii | 113 mii | 215 mii |
| Profit / pierdere netă | -34 mii | -68 mii | -97 mii | -10 mii | -800 | -793 | 38 mii | 218 mii | 94 mii | 192 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 58 mii | 8.486 | — | — | — | — | 143 mii | 225 mii | 154 mii | 104 mii |
| Active circulante | 18 mii | 45 mii | 13 mii | 14 mii | 12 mii | 11 mii | 46 mii | 209 mii | 240 mii | 413 mii |
| din care stocuri | — | 13 mii | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 13 mii | 30 mii | 10 mii | 756 | 868 | 1.012 | 18 mii | 203 mii | 147 mii | 261 mii |
| casa și conturi la bănci | 5.243 | 2.274 | 2.644 | 13 mii | 12 mii | 10 mii | 28 mii | 5.508 | 93 mii | 152 mii |
| Datorii | 46 mii | 85 mii | 152 mii | 163 mii | 163 mii | 163 mii | 302 mii | 329 mii | 195 mii | 125 mii |
| Venituri în avans | — | 6.111 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 4.725 | 4.725 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 25 mii | -43 mii | -139 mii | -150 mii | -150 mii | -151 mii | -113 mii | 105 mii | 199 mii | 391 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 670 din 2.142 în județul Argeș și locul 9.574 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Argeș
- MIAD CONCEPT LOGISTIC SRL · Retevoiești (com. Pietroșani)1,1 mil lei · 2 ang.
- DANY DISTRIBUTION SPEED SRL · Pitești1,1 mil lei · 3 ang.
- FLY TEHNOLUX SRL · Albota1,1 mil lei · 4 ang.
- DAVID SPEED EXPORT SRL · Coșeri (com. Căteasca)1,1 mil lei · 4 ang.
- BRB GARAGE SPEDITION S.R.L. · Lunca Corbului1,1 mil lei · 5 ang.
- PATRIC LOGISTIC EXPRESS S.R.L. · Pitești1,1 mil lei · 2 ang.
- RAL TRANSPOR LOGISTIC S.R.L. · Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești1,1 mil lei · 2 ang.
- MARATON CAR AG SRL · Smeura (com. Moșoaia)1,1 mil lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Întrebări frecvente despre VEC MASTER FRATIA COMP SRL
Care este CUI-ul firmei VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VEC MASTER FRATIA COMP SRL este 16842749, iar codul de TVA este RO16842749. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004001699038, iar codul EUID este ROONRC.J2004001699038.
Unde are sediul VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
Sediul social al firmei VEC MASTER FRATIA COMP SRL este în NAȚIONALĂ, bl. A5, sc. A, et. 2, ap. 8, Municipiul Câmpulung, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
Activitatea principală a firmei VEC MASTER FRATIA COMP SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 23 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
VEC MASTER FRATIA COMP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 octombrie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0248 *** 025). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VEC MASTER FRATIA COMP SRL?
În 2025, VEC MASTER FRATIA COMP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,1 mil lei și un profit net de 192 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VEC MASTER FRATIA COMP SRL plătitoare de TVA?
Da. VEC MASTER FRATIA COMP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 octombrie 2004 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.