VARTEI SNC
Str. ZARAND, Municipiul Brad, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 125 mii lei, pierdere netă 4.888 lei, 2 angajați.
Despre VARTEI SNC
VARTEI SNC este o societate în nume colectiv (SNC) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 1993 cu numărul J20/1115/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 4372651, cu sediul în Brad, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Alte activități referitoare la sănătatea umană” (cod CAEN 8690). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 125 mii lei (+16% față de 2024), o pierdere netă de 4.888 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 82 mii lei la 125 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 4372651
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/1115/1993
- Formă juridică
- SNC
- Data înregistrării
- 25 mai 1993
- EUID
- ROONRC.J20/1115/1993
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Brad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 125 mii lei
- Pierdere netă
- 4.888 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 13 mii lei
- Datorii
- 9.209 lei
- Active totale
- 22 mii lei
- Marjă netă
- -3,9%
- Cifră / angajat
- 63 mii lei
+16% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84 mii | 95 mii | 95 mii | 104 mii | 72 mii | 82 mii | 83 mii | 95 mii | 108 mii | 125 mii |
| Venituri totale | 85 mii | 97 mii | 96 mii | 104 mii | 78 mii | 82 mii | 83 mii | 95 mii | 108 mii | 126 mii |
| Cheltuieli totale | 76 mii | 89 mii | 93 mii | 84 mii | 76 mii | 83 mii | 86 mii | 109 mii | 114 mii | 127 mii |
| Profit / pierdere brută | 8.450 | 7.408 | 2.959 | 20 mii | 2.695 | -616 | -3.137 | -14 mii | -6.083 | -1.195 |
| Profit / pierdere netă | 7.603 | 6.441 | 1.997 | 19 mii | 2.016 | -1.383 | -3.952 | -15 mii | -9.264 | -4.888 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 25 mii | 21 mii | 17 mii | 13 mii | 15 mii | 11 mii | 9.534 | 29 mii | 24 mii | 20 mii |
| Active circulante | 17 mii | 28 mii | 35 mii | 56 mii | 37 mii | 40 mii | 39 mii | 6.340 | 3.166 | 2.186 |
| creanțe | — | — | — | — | — | 143 | — | 90 | — | — |
| casa și conturi la bănci | 17 mii | 28 mii | 35 mii | 56 mii | 37 mii | 40 mii | 39 mii | 6.250 | 3.166 | 2.186 |
| Datorii | 5.141 | 5.858 | 6.379 | 5.089 | 5.371 | 5.604 | 6.766 | 7.774 | 9.516 | 9.209 |
| Capitaluri proprii | 37 mii | 43 mii | 45 mii | 64 mii | 47 mii | 46 mii | 42 mii | 27 mii | 18 mii | 13 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 7 din 21 în județul Hunedoara și locul 683 din 1.659 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană.
Firme similare din județul Hunedoara
- BEAUTY IN & OUT S.R.L. · Deva158 mii lei · 0 ang.
- BACTRO DIET SRL · Deva142 mii lei · 0 ang.
- POLIMED PETROSANI SRL · Petroșani127 mii lei · 1 ang.
- RECOVERY KINETOMED S.R.L. · Simeria83 mii lei · 1 ang.
- CHIM ALICRIS S.R.L. · Hunedoara67 mii lei · 0 ang.
- BRAIN OPTIMIZER S.R.L. · Hunedoara62 mii lei · 2 ang.
- RUSHING DREAMS S.R.L. · Deva60 mii lei · 1 ang.
- KINETO DBA S.R.L. · Beriu57 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre VARTEI SNC
Care este CUI-ul firmei VARTEI SNC?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VARTEI SNC este 4372651. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/1115/1993, iar codul EUID este ROONRC.J20/1115/1993.
Unde are sediul VARTEI SNC?
Sediul social al firmei VARTEI SNC este în Str. ZARAND, Municipiul Brad, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VARTEI SNC?
Activitatea principală a firmei VARTEI SNC este „Alte activități referitoare la sănătatea umană”, cod CAEN 8690.
Când a fost înființată VARTEI SNC?
VARTEI SNC a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VARTEI SNC?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VARTEI SNC. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brad sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are VARTEI SNC?
În 2025, VARTEI SNC a raportat o cifră de afaceri de 125 mii lei și o pierdere netă de 4.888 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VARTEI SNC plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, VARTEI SNC nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.