Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

VALUE SPACE S.R.L.

CUI 52988911J2025091498004

PUTNA, Oraș Otopeni, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 2.800 lei, profit net 1.305 lei.

Despre VALUE SPACE S.R.L.

VALUE SPACE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025 cu numărul J2025091498004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52988911, cu sediul în Otopeni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Alte servicii personale n.c.a.” (cod CAEN 9699). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.800 lei, un profit net de 1.305 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52988911
Nr. Registrul Comerțului
J2025091498004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025091498004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.800 lei
Profit net
1.305 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.805 lei
Datorii
1.495 lei
Active totale
3.300 lei
Marjă netă
46,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.800
Venituri totale2.800
Cheltuieli totale1.272
Profit / pierdere brută1.528
Profit / pierdere netă1.305
Active circulante3.300
casa și conturi la bănci3.300
Datorii1.495
Capitaluri proprii1.805
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 48 din 51 în județul Ilfov și locul 735 din 770 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9699 – Alte servicii personale n.c.a..

Firme similare din județul Ilfov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9699 – Alte servicii personale n.c.a.

  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre VALUE SPACE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VALUE SPACE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VALUE SPACE S.R.L. este 52988911. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025091498004, iar codul EUID este ROONRC.J2025091498004.

Unde are sediul VALUE SPACE S.R.L.?

Sediul social al firmei VALUE SPACE S.R.L. este în PUTNA, Oraș Otopeni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VALUE SPACE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VALUE SPACE S.R.L. este „Alte servicii personale n.c.a.”, cod CAEN 9699. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VALUE SPACE S.R.L.?

VALUE SPACE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma VALUE SPACE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 900). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are VALUE SPACE S.R.L.?

În 2025, VALUE SPACE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.800 lei și un profit net de 1.305 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VALUE SPACE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VALUE SPACE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează