Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

URDEA XPERT S.R.L.

CUI 51553579J2025023410003

1 DECEMBRIE 1918, bl. C16, sc. B, et. PARTER, ap. 17, Municipiul Giurgiu, Giurgiu

În 2025: cifra de afaceri 7.135 lei, profit net 2.722 lei.

Despre URDEA XPERT S.R.L.

URDEA XPERT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025 cu numărul J2025023410003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51553579, cu sediul în Giurgiu, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.135 lei, un profit net de 2.722 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51553579
Nr. Registrul Comerțului
J2025023410003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025023410003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.135 lei
Profit net
2.722 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.922 lei
Datorii
1.230 lei
Active totale
4.152 lei
Marjă netă
38,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.135
Venituri totale7.135
Cheltuieli totale3.833
Profit / pierdere brută3.302
Profit / pierdere netă2.722
Active imobilizate45
Active circulante4.107
din care stocuri107
creanțe725
casa și conturi la bănci3.275
Datorii1.230
Capitaluri proprii2.922
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 71 din 75 în județul Giurgiu și locul 12.158 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.

Firme similare din județul Giurgiu

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Întrebări frecvente despre URDEA XPERT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei URDEA XPERT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei URDEA XPERT S.R.L. este 51553579. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025023410003, iar codul EUID este ROONRC.J2025023410003.

Unde are sediul URDEA XPERT S.R.L.?

Sediul social al firmei URDEA XPERT S.R.L. este în 1 DECEMBRIE 1918, bl. C16, sc. B, et. PARTER, ap. 17, Municipiul Giurgiu, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are URDEA XPERT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei URDEA XPERT S.R.L. este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată URDEA XPERT S.R.L.?

URDEA XPERT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma URDEA XPERT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru URDEA XPERT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Giurgiu sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are URDEA XPERT S.R.L.?

În 2025, URDEA XPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.135 lei și un profit net de 2.722 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este URDEA XPERT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, URDEA XPERT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51553579

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează