Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA11 ani pe piață

URAROM CEREAL COLECT SRL

CUI 34770918J2015000295367

SĂLCIILOR, Sat Trestenic, Comuna Nalbant, Tulcea

În 2025: cifra de afaceri 348 mii lei, profit net 83 mii lei, 1 angajați.

Despre URAROM CEREAL COLECT SRL

URAROM CEREAL COLECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2015 cu numărul J2015000295367 și codul unic de înregistrare (CUI) 34770918, cu sediul în Trestenic (com. Nalbant), județul Tulcea. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi” (cod CAEN 4778). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 348 mii lei (+561% față de 2024), un profit net de 83 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2.000 lei la 348 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2022.

Date de identificare

CUI
34770918
Nr. Registrul Comerțului
J2015000295367
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 iulie 2015
EUID
ROONRC.J2015000295367
Cod poștal
827162

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 28.07.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
348 mii lei

+561% față de 2024

Profit net
83 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
639 lei
Datorii
347 mii lei
Active totale
348 mii lei
Marjă netă
23,7%
Cifră / angajat
348 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 100% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii2017: cifra de afaceri 3.389 lei; profit net 1.135 lei20172018: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20182019: cifra de afaceri 14.828 lei; profit net 3.153 lei20192020: cifra de afaceri 46.689 lei; profit net 38.301 lei20202021: cifra de afaceri 2.000 lei; profit net 965 lei20212022: cifra de afaceri 40.000 lei; profit net 6.809 lei20222023: cifra de afaceri 3.087 lei; pierdere netă 66.805 lei20232024: cifra de afaceri 52.720 lei; pierdere netă 37.684 lei20242025: cifra de afaceri 348.472 lei; profit net 82.656 lei2025
Indicator (lei)201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă3.389015 mii47 mii2.00040 mii3.08753 mii348 mii
Venituri totale3.389015 mii47 mii2.00040 mii23 mii53 mii587 mii
Cheltuieli totale2.151011 mii8.3881.01533 mii90 mii90 mii505 mii
Profit / pierdere brută1.23803.59838 mii9857.209-67 mii-38 mii83 mii
Profit / pierdere netă1.13503.15338 mii9656.809-67 mii-38 mii83 mii
Număr mediu de angajați—————1111
Active imobilizate———2.9472.947117 mii108 mii98 mii95 mii
Active circulante1.3351.3354.48840 mii41 mii87 mii59 mii86 mii253 mii
din care stocuri——————12 mii22 mii158 mii
creanțe————19325 mii30 mii36 mii454
casa și conturi la bănci1.3351.3354.48840 mii41 mii62 mii16 mii28 mii95 mii
Datorii000020155 mii211 mii265 mii347 mii
Capitaluri proprii1.3351.3354.48843 mii44 mii49 mii-44 mii-82 mii639
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 10 din 18 în județul Tulcea și locul 1.467 din 3.229 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi.

Firme similare din județul Tulcea

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 2013 Fabricarea altor produse chimice anorganice, de bază
  • 2014 Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
  • 2015 Fabricarea îngrășămintelor și produselor azotoase
  • 2020 Fabricarea pesticidelor și a altor produse agrochimice
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
  • 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
  • 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile
  • 3513 Transportul energiei electrice
  • 3514 Distribuția energiei electrice
  • 3515 Comercializarea energiei electrice
  • 3516 Depozitarea energiei electrice
  • 3521 Producția gazelor
  • 3522 Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte
  • 3523 Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
  • 3530 Furnizarea de abur și aer condiționat
  • 3540 Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5224 Manipulări
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 8292 Activități de ambalare
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Întrebări frecvente despre URAROM CEREAL COLECT SRL

Care este CUI-ul firmei URAROM CEREAL COLECT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei URAROM CEREAL COLECT SRL este 34770918, iar codul de TVA este RO34770918. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015000295367, iar codul EUID este ROONRC.J2015000295367.

Unde are sediul URAROM CEREAL COLECT SRL?

Sediul social al firmei URAROM CEREAL COLECT SRL este în SĂLCIILOR, Sat Trestenic, Comuna Nalbant, Tulcea, Trestenic (com. Nalbant), județul Tulcea, cod poștal 827162, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are URAROM CEREAL COLECT SRL?

Activitatea principală a firmei URAROM CEREAL COLECT SRL este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi”, cod CAEN 4778. În Registrul Comerțului are autorizate în total 44 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată URAROM CEREAL COLECT SRL?

URAROM CEREAL COLECT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma URAROM CEREAL COLECT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 670). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are URAROM CEREAL COLECT SRL?

În 2025, URAROM CEREAL COLECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 348 mii lei și un profit net de 83 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este URAROM CEREAL COLECT SRL plătitoare de TVA?

Da. URAROM CEREAL COLECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează