Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

TURRO DEVELOPMENT S.R.L.

CUI 52988270J2025091630002

UNGURENI, Sat Ungureni, Comuna Cupșeni, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri 3.340 lei, profit net 1.617 lei, 1 angajați.

Despre TURRO DEVELOPMENT S.R.L.

TURRO DEVELOPMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025 cu numărul J2025091630002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52988270, cu sediul în Ungureni (com. Cupșeni), județul Maramureș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.340 lei, un profit net de 1.617 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52988270
Nr. Registrul Comerțului
J2025091630002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025091630002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.340 lei
Profit net
1.617 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.117 lei
Datorii
1.723 lei
Active totale
3.840 lei
Marjă netă
48,4%
Cifră / angajat
3.340 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.340
Venituri totale3.340
Cheltuieli totale1.691
Profit / pierdere brută1.649
Profit / pierdere netă1.617
Număr mediu de angajați1
Active circulante3.840
casa și conturi la bănci3.840
Datorii1.723
Capitaluri proprii2.117
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 589 din 598 în județul Maramureș și locul 19.310 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Maramureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Întrebări frecvente despre TURRO DEVELOPMENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TURRO DEVELOPMENT S.R.L. este 52988270. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025091630002, iar codul EUID este ROONRC.J2025091630002.

Unde are sediul TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul social al firmei TURRO DEVELOPMENT S.R.L. este în UNGURENI, Sat Ungureni, Comuna Cupșeni, Maramureș, Ungureni (com. Cupșeni), județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TURRO DEVELOPMENT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

TURRO DEVELOPMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TURRO DEVELOPMENT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Ungureni (com. Cupșeni) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are TURRO DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, TURRO DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.340 lei și un profit net de 1.617 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TURRO DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TURRO DEVELOPMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează