TTZ QUALITY CONS SRL
VALEA GIRBOULUI, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 295 mii lei, profit net 178 mii lei, 1 angajați.
Despre TTZ QUALITY CONS SRL
TTZ QUALITY CONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 februarie 2015 cu numărul J12/489/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34134210, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 295 mii lei (+8% față de 2024), un profit net de 178 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 250 mii lei la 295 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34134210
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/489/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 februarie 2015
- EUID
- ROONRC.J12/489/2015
- Cod poștal
- 407280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 295 mii lei
- Profit net
- 178 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 178 mii lei
- Datorii
- 68 mii lei
- Active totale
- 247 mii lei
- Marjă netă
- 60,3%
- Cifră / angajat
- 295 mii lei
+8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 28% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 219 mii | 218 mii | 252 mii | 299 mii | 288 mii | 250 mii | 271 mii | 230 mii | 274 mii | 295 mii |
| Venituri totale | 219 mii | 218 mii | 291 mii | 299 mii | 288 mii | 259 mii | 271 mii | 230 mii | 274 mii | 295 mii |
| Cheltuieli totale | 67 mii | 48 mii | 104 mii | 35 mii | 59 mii | 71 mii | 87 mii | 182 mii | 140 mii | 114 mii |
| Profit / pierdere brută | 152 mii | 170 mii | 187 mii | 264 mii | 229 mii | 188 mii | 184 mii | 48 mii | 134 mii | 181 mii |
| Profit / pierdere netă | 146 mii | 163 mii | 178 mii | 255 mii | 221 mii | 183 mii | 182 mii | 46 mii | 132 mii | 178 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 99 mii | 78 mii | 2.734 | — | 8.343 | 20 mii | 16 mii | 8.402 | 3.083 | 1.560 |
| Active circulante | 90 mii | 101 mii | 183 mii | 264 mii | 224 mii | 170 mii | 176 mii | 118 mii | 177 mii | 245 mii |
| creanțe | 36 mii | 17 mii | 84 mii | 147 mii | 141 mii | 168 mii | 162 mii | 65 mii | 158 mii | 212 mii |
| casa și conturi la bănci | 54 mii | 84 mii | 99 mii | 117 mii | 84 mii | 2.798 | 14 mii | 53 mii | 19 mii | 34 mii |
| Cheltuieli în avans | 42 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 44 mii | 16 mii | 7.158 | 9.629 | 1.495 | 7.487 | 9.650 | 80 mii | 48 mii | 68 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 9.679 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 146 mii | 164 mii | 178 mii | 255 mii | 222 mii | 183 mii | 182 mii | 46 mii | 132 mii | 178 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 529 din 1.249 în județul Cluj și locul 7.064 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Cluj
- DAMEXPERT INSTAL SRL · Cluj-Napoca298 mii lei · 1 ang.
- PRODAN TECHNICAL TESTING S.R.L. · Cluj-Napoca298 mii lei · 2 ang.
- PROINTAB SRL · Cluj-Napoca298 mii lei · 3 ang.
- PROPERGLASS S.R.L. · Cluj-Napoca297 mii lei · 1 ang.
- AMB PROIECTARE, CONSULTANȚĂ ȘI INVESTIȚII S.R.L. · Cluj-Napoca294 mii lei · 1 ang.
- TEHNIC PREST SERV S.R.L. · Cluj-Napoca293 mii lei · 1 ang.
- TIROLA CONSULTING SRL · Viișoara293 mii lei · 1 ang.
- CVPI BAUPLANUNG S.R.L. · Florești293 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre TTZ QUALITY CONS SRL
Care este CUI-ul firmei TTZ QUALITY CONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TTZ QUALITY CONS SRL este 34134210. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/489/2015, iar codul EUID este ROONRC.J12/489/2015.
Unde are sediul TTZ QUALITY CONS SRL?
Sediul social al firmei TTZ QUALITY CONS SRL este în VALEA GIRBOULUI, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TTZ QUALITY CONS SRL?
Activitatea principală a firmei TTZ QUALITY CONS SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TTZ QUALITY CONS SRL?
TTZ QUALITY CONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 februarie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TTZ QUALITY CONS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 365). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TTZ QUALITY CONS SRL?
În 2025, TTZ QUALITY CONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 295 mii lei și un profit net de 178 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TTZ QUALITY CONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TTZ QUALITY CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.