Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață

TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.

CUI 32107626J2013000825263

MUREȘULUI, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu De Mureș, Mureș

În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, pierdere netă 8.905 lei, 1 angajați.

Despre TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.

TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 august 2013 cu numărul J2013000825263 și codul unic de înregistrare (CUI) 32107626, cu sediul în Nazna (com. Sâncraiu De Mureș), județul Mureș. Activitatea principală este „Fabricarea altor articole din metal n.c.a.” (cod CAEN 2599). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei (-24% față de 2024), o pierdere netă de 8.905 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 4,3 mil lei la 1,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 august 2013.

Date de identificare

CUI
32107626
Nr. Registrul Comerțului
J2013000825263
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 august 2013
EUID
ROONRC.J2013000825263
Cod poștal
547526

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 27.08.2013

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,2 mil lei

-24% față de 2024

Pierdere netă
8.905 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
621 mii lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
1,9 mil lei
Marjă netă
-0,8%
Cifră / angajat
1,2 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2 mil02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 296.272 lei; profit net 112.412 lei20162017: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 21.000 lei20172018: cifra de afaceri 625.339 lei; profit net 215.065 lei20182019: cifra de afaceri 1.102.761 lei; profit net 349.179 lei20192020: cifra de afaceri 2.907.202 lei; profit net 584.576 lei20202021: cifra de afaceri 4.333.336 lei; profit net 181.251 lei20212022: cifra de afaceri 5.142.992 lei; profit net 497.207 lei20222023: cifra de afaceri 3.238.861 lei; profit net 71.058 lei20232024: cifra de afaceri 1.543.729 lei; profit net 56.784 lei20242025: cifra de afaceri 1.170.933 lei; pierdere netă 8.905 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă296 mii—625 mii1,1 mil2,9 mil4,3 mil5,1 mil3,2 mil1,5 mil1,2 mil
Venituri totale298 mii2.656629 mii1,1 mil2,9 mil4,3 mil5,3 mil3,5 mil1,6 mil1,2 mil
Cheltuieli totale177 mii24 mii408 mii752 mii2,3 mil4,1 mil4,7 mil3,4 mil1,6 mil1,2 mil
Profit / pierdere brută121 mii-21 mii221 mii360 mii612 mii220 mii598 mii71 mii67 mii-8.905
Profit / pierdere netă112 mii-21 mii215 mii349 mii585 mii181 mii497 mii71 mii57 mii-8.905
Număr mediu de angajați1—3261114921
Active imobilizate—31 mii195 mii230 mii839 mii1 mil926 mii1,3 mil1 mil806 mii
Active circulante130 mii26 mii252 mii508 mii953 mii1,1 mil1,6 mil1,1 mil1,5 mil1,1 mil
din care stocuri24 mii22 mii242156 mii591 mii665 mii1 mil909 mii901 mii838 mii
creanțe105 mii2.147138 mii77 mii122 mii223 mii333 mii206 mii508 mii247 mii
casa și conturi la bănci1.8911.594113 mii275 mii240 mii255 mii256 mii3.62744 mii33 mii
Cheltuieli în avans6003701.249————3.0003.000—
Datorii18 mii6.000182 mii198 mii842 mii1,2 mil2,1 mil1,9 mil1,9 mil1,3 mil
Capitaluri proprii113 mii51 mii266 mii541 mii950 mii1 mil502 mii573 mii630 mii621 mii
din care capital subscris vărsat2102.1002.1002.1002.1002.1004.2004.2004.2004.200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 7 din 25 în județul Mureș și locul 141 din 460 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2599 – Fabricarea altor articole din metal n.c.a..

Firme similare din județul Mureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 2599 – Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

  • 2221 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
  • 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 2562 Fabricarea articolelor de feronerie
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
  • 2825 Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic
  • 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
  • 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. este 32107626, iar codul de TVA este RO32107626. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000825263, iar codul EUID este ROONRC.J2013000825263.

Unde are sediul TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al firmei TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. este în MUREȘULUI, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu De Mureș, Mureș, Nazna (com. Sâncraiu De Mureș), județul Mureș, cod poștal 547526, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. este „Fabricarea altor articole din metal n.c.a.”, cod CAEN 2599. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 august 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Nazna (com. Sâncraiu De Mureș) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L.?

În 2025, TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și o pierdere netă de 8.905 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. TTS PACKAGING & SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 august 2013. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează