Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

TSC QUANTUM S.R.L.

CUI 53063735J2025095153006

ARADULUI, sc. C, et. 4, ap. 16, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 7.666 lei, profit net 5.248 lei.

Despre TSC QUANTUM S.R.L.

TSC QUANTUM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2025 cu numărul J2025095153006 și codul unic de înregistrare (CUI) 53063735, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul” (cod CAEN 6220). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.666 lei, un profit net de 5.248 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53063735
Nr. Registrul Comerțului
J2025095153006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025095153006
Cod poștal
300282

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.666 lei
Profit net
5.248 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.748 lei
Datorii
1.257 lei
Active totale
7.005 lei
Marjă netă
68,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.666
Venituri totale7.666
Cheltuieli totale1.361
Profit / pierdere brută6.305
Profit / pierdere netă5.248
Active circulante7.005
casa și conturi la bănci7.005
Datorii1.257
Capitaluri proprii5.748
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 186 din 190 în județul Timiș și locul 3.336 din 3.469 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.

Firme similare din județul Timiș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre TSC QUANTUM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TSC QUANTUM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TSC QUANTUM S.R.L. este 53063735. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025095153006, iar codul EUID este ROONRC.J2025095153006.

Unde are sediul TSC QUANTUM S.R.L.?

Sediul social al firmei TSC QUANTUM S.R.L. este în ARADULUI, sc. C, et. 4, ap. 16, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300282, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TSC QUANTUM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TSC QUANTUM S.R.L. este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul”, cod CAEN 6220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TSC QUANTUM S.R.L.?

TSC QUANTUM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma TSC QUANTUM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 827). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TSC QUANTUM S.R.L.?

În 2025, TSC QUANTUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.666 lei și un profit net de 5.248 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TSC QUANTUM S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TSC QUANTUM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează