TSC CONECT S.R.L.
PARCULUI, bl. P26, sc. C, et. 2, ap. 5, Loc. Topoloveni, Oraș Topoloveni, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 19 mii lei, profit net 627 lei, 0 angajați.
Despre TSC CONECT S.R.L.
TSC CONECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 iulie 2022 cu numărul J3/1757/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 18592487, cu sediul în Topoloveni, județul Argeș. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 19 mii lei (+55% față de 2024), un profit net de 627 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1 mil lei la 19 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 mai 2026.
Date de identificare
- CUI
- 18592487
- Nr. Registrul Comerțului
- J3/1757/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 iulie 2022
- EUID
- ROONRC.J3/1757/2022
- Cod poștal
- 115500
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 28.05.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 19 mii lei
- Profit net
- 627 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 28 mii lei
- Datorii
- 2,6 mil lei
- Active totale
- 2,7 mil lei
- Marjă netă
- 3,3%
+55% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 99% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5 mil | 14,6 mil | 1,3 mil | 4,6 mil | 1 mil | 54 mii | 148 mii | 12 mii | 19 mii |
| Venituri totale | 5 mil | 14,7 mil | 1,4 mil | 4,7 mil | 1,3 mil | 54 mii | 148 mii | 12 mii | 19 mii |
| Cheltuieli totale | 7,6 mil | 13,6 mil | 1 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 23 mii | 148 mii | 15 mii | 18 mii |
| Profit / pierdere brută | -2,6 mil | 1,1 mil | 360 mii | 3,3 mil | -276 mii | 31 mii | -305 | -3.084 | 746 |
| Profit / pierdere netă | -2,6 mil | 883 mii | 347 mii | 3,3 mil | -289 mii | 30 mii | -305 | -3.084 | 627 |
| Număr mediu de angajați | 44 | 16 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 1,1 mil | 3,5 mil | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,1 mil | 33 mii | 33 mii | 33 mii | 33 mii |
| Active circulante | 6,6 mil | 6,8 mil | 2,4 mil | 2,5 mil | 3,7 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil |
| din care stocuri | — | 421 mii | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| creanțe | 6,6 mil | 6,4 mil | 2,4 mil | 2,5 mil | 3,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil |
| casa și conturi la bănci | 29 mii | 8.832 | 72 mii | 27 mii | 30 mii | 1.931 | 1.799 | 17 mii | 14 mii |
| Cheltuieli în avans | 269 mii | — | — | — | — | 112 mii | — | 0 | 0 |
| Datorii | 10,9 mil | 6,6 mil | 6,4 mil | 3,5 mil | 4,7 mil | 2,8 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 2,6 mil |
| Capitaluri proprii | -2,9 mil | 3,6 mil | -2,9 mil | 403 mii | 115 mii | 31 mii | 31 mii | 28 mii | 28 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 56 din 59 în județul Argeș și locul 2.593 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul Argeș
- BLD TOP CONSTRUCT S.R.L. · Bogați33 mii lei · 1 ang.
- SERVICII CU NACELĂ S.R.L. · Topoloveni26 mii lei · 8 ang.
- SMARANDA BUILDING S.R.L. · Curtea De Argeș22 mii lei · 4 ang.
- DAMSOFTRANS S.R.L. · Sămara (com. Poiana Lacului)22 mii lei · 0 ang.
- CONMIT CONSTRUCT SRL · Curtea De Argeș22 mii lei · 0 ang.
- GEO-MAR INSTAL CONSTRUCT S.R.L. · Pitești17 mii lei · 1 ang.
- CORALEX PREST BUILDING S.R.L. · Bascov16 mii lei · 1 ang.
- MATTEO ȘTEFAN VIP S.R.L. · Tutana (com. Băiculești)14 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre TSC CONECT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TSC CONECT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TSC CONECT S.R.L. este 18592487, iar codul de TVA este RO18592487. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J3/1757/2022, iar codul EUID este ROONRC.J3/1757/2022.
Unde are sediul TSC CONECT S.R.L.?
Sediul social al firmei TSC CONECT S.R.L. este în PARCULUI, bl. P26, sc. C, et. 2, ap. 5, Loc. Topoloveni, Oraș Topoloveni, Argeș, județul Argeș, cod poștal 115500, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TSC CONECT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TSC CONECT S.R.L. este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399.
Când a fost înființată TSC CONECT S.R.L.?
TSC CONECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 iulie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TSC CONECT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 569). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TSC CONECT S.R.L.?
În 2025, TSC CONECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19 mii lei și un profit net de 627 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TSC CONECT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TSC CONECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28 mai 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.