TRIUMPH TOTAL SRL
BARBU LĂUTARU, bl. P9, sc. B, et. 2, ap. 10, CAM.1, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 738 mii lei, profit net 95 mii lei, 1 angajați.
Despre TRIUMPH TOTAL SRL
TRIUMPH TOTAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 mai 2007 cu numărul J2007001378080 și codul unic de înregistrare (CUI) 21773688, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 738 mii lei (+12% față de 2024), un profit net de 95 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 787 mii lei la 738 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 29 mai 2007.
Date de identificare
- CUI
- 21773688
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001378080
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 mai 2007
- EUID
- ROONRC.J2007001378080
- Cod poștal
- 500423
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 29.05.2007
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 738 mii lei
- Profit net
- 95 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 192 mii lei
- Datorii
- 144 mii lei
- Active totale
- 336 mii lei
- Marjă netă
- 12,9%
- Cifră / angajat
- 738 mii lei
+12% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 440 mii | 565 mii | 703 mii | 694 mii | 1,6 mil | 787 mii | 534 mii | 528 mii | 657 mii | 738 mii |
| Venituri totale | 447 mii | 680 mii | 748 mii | 694 mii | 1,6 mil | 826 mii | 534 mii | 528 mii | 677 mii | 823 mii |
| Cheltuieli totale | 433 mii | 553 mii | 824 mii | 715 mii | 1,6 mil | 772 mii | 543 mii | 532 mii | 653 mii | 712 mii |
| Profit / pierdere brută | 15 mii | 127 mii | -76 mii | -21 mii | 19 mii | 55 mii | -9.716 | -4.094 | 23 mii | 112 mii |
| Profit / pierdere netă | 15 mii | 127 mii | -84 mii | -28 mii | 5.865 | 48 mii | -15 mii | -9.369 | 8.005 | 95 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.895 | 14 mii | 32 mii | 33 mii | 14 mii | 7.646 | 61 mii | 40 mii | 26 mii | 48 mii |
| Active circulante | 214 mii | 416 mii | 351 mii | 288 mii | 259 mii | 202 mii | 181 mii | 163 mii | 210 mii | 288 mii |
| din care stocuri | 160 mii | 241 mii | 213 mii | 205 mii | 157 mii | 129 mii | 108 mii | 109 mii | 105 mii | 150 mii |
| creanțe | 33 mii | 115 mii | 133 mii | 55 mii | 53 mii | 38 mii | 45 mii | 42 mii | 38 mii | 40 mii |
| casa și conturi la bănci | 21 mii | 60 mii | 4.721 | 27 mii | 48 mii | 35 mii | 28 mii | 12 mii | 67 mii | 98 mii |
| Datorii | 390 mii | 478 mii | 515 mii | 479 mii | 426 mii | 316 mii | 365 mii | 335 mii | 360 mii | 144 mii |
| Capitaluri proprii | -174 mii | -47 mii | -131 mii | -159 mii | -153 mii | -106 mii | -123 mii | -132 mii | -124 mii | 192 mii |
| din care capital subscris vărsat | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 324 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 102 din 327 în județul Brașov și locul 2.349 din 9.074 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Firme similare din județul Brașov
- MCKENZIE ENERGY MANAGEMENT S.R.L. · Brașov768 mii lei · 1 ang.
- TERRA BUILDINGS SRL · Ghimbav767 mii lei · 2 ang.
- KRUHNEN FACILITY MANAGEMENT S.R.L. · Brașov767 mii lei · 4 ang.
- MONDO INSTAL GRUP SRL · Brașov762 mii lei · 3 ang.
- STADTMEISTER DEVELOP S.R.L. · Brașov731 mii lei · 2 ang.
- TRU INSTAL G.E S.R.L. · Brașov724 mii lei · 1 ang.
- OK VOLTAIC PROIECT S.R.L. · Predeal713 mii lei · 2 ang.
- LISIO IMPEX SRL · Săcele696 mii lei · 7 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
Întrebări frecvente despre TRIUMPH TOTAL SRL
Care este CUI-ul firmei TRIUMPH TOTAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIUMPH TOTAL SRL este 21773688, iar codul de TVA este RO21773688. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007001378080, iar codul EUID este ROONRC.J2007001378080.
Unde are sediul TRIUMPH TOTAL SRL?
Sediul social al firmei TRIUMPH TOTAL SRL este în BARBU LĂUTARU, bl. P9, sc. B, et. 2, ap. 10, CAM.1, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500423, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TRIUMPH TOTAL SRL?
Activitatea principală a firmei TRIUMPH TOTAL SRL este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat”, cod CAEN 4322. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TRIUMPH TOTAL SRL?
TRIUMPH TOTAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 mai 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TRIUMPH TOTAL SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 436). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TRIUMPH TOTAL SRL?
În 2025, TRIUMPH TOTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 738 mii lei și un profit net de 95 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TRIUMPH TOTAL SRL plătitoare de TVA?
Da. TRIUMPH TOTAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 29 mai 2007. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.