Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA17 ani pe piață

TRIROM KNIT SRL

CUI 25072215J2009000116306

SPICULUI, Municipiul Satu Mare, Satu Mare

În 2025: cifra de afaceri 3,2 mil lei, profit net 7.192 lei, 31 angajați.

Despre TRIROM KNIT SRL

TRIROM KNIT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2009 cu numărul J2009000116306 și codul unic de înregistrare (CUI) 25072215, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare” (cod CAEN 1410). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,2 mil lei (+30% față de 2024), un profit net de 7.192 lei și 31 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 3,3 mil lei la 3,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 februarie 2009.

Date de identificare

CUI
25072215
Nr. Registrul Comerțului
J2009000116306
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 februarie 2009
EUID
ROONRC.J2009000116306
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 06.02.2009

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3,2 mil lei

+30% față de 2024

Profit net
7.192 lei
Angajați (medie)
31
Capitaluri proprii
977 mii lei
Datorii
2,8 mil lei
Active totale
3,8 mil lei
Marjă netă
0,2%
Cifră / angajat
104 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 74% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2 mil02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 3.653.640 lei; profit net 704.803 lei20162017: cifra de afaceri 3.527.621 lei; profit net 103.514 lei20172018: cifra de afaceri 4.790.475 lei; profit net 166.177 lei20182019: cifra de afaceri 2.391.424 lei; pierdere netă 1.098.280 lei20192020: cifra de afaceri 3.130.054 lei; profit net 43.530 lei20202021: cifra de afaceri 3.309.015 lei; profit net 604.352 lei20212022: cifra de afaceri 3.332.809 lei; profit net 254.123 lei20222023: cifra de afaceri 2.456.516 lei; profit net 54.719 lei20232024: cifra de afaceri 2.485.409 lei; profit net 10.874 lei20242025: cifra de afaceri 3.219.963 lei; profit net 7.192 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă3,7 mil3,5 mil4,8 mil2,4 mil3,1 mil3,3 mil3,3 mil2,5 mil2,5 mil3,2 mil
Venituri totale4,3 mil3,7 mil4,8 mil2,6 mil3,6 mil3,2 mil3,5 mil3 mil3,3 mil3,5 mil
Cheltuieli totale3,5 mil3,6 mil4,6 mil3,7 mil3,5 mil2,6 mil3,2 mil2,9 mil3,3 mil3,5 mil
Profit / pierdere brută843 mii134 mii205 mii-1,1 mil75 mii635 mii287 mii77 mii65 mii11 mii
Profit / pierdere netă705 mii104 mii166 mii-1,1 mil44 mii604 mii254 mii55 mii11 mii7.192
Număr mediu de angajați56565353483633293431
Active imobilizate2,9 mil2,5 mil2,6 mil2,2 mil2 mil1,6 mil2 mil1,7 mil1,4 mil1,3 mil
Active circulante1,6 mil1,3 mil1,2 mil720 mii905 mii1,7 mil2 mil1,6 mil2,1 mil2,5 mil
din care stocuri152 mii234 mii38 mii38 mii225 mii26 mii21 mii496 mii1,3 mil1,5 mil
creanțe685 mii628 mii895 mii670 mii589 mii639 mii925 mii896 mii824 mii904 mii
casa și conturi la bănci739 mii431 mii258 mii13 mii91 mii1 mil1 mil225 mii2.92412 mii
Cheltuieli în avans24 mii18 mii16 mii10 mii7.8347.81213 mii11 mii11 mii11 mii
Datorii2,1 mil1,4 mil1,4 mil1,7 mil1,7 mil1,6 mil3 mil2,3 mil2,6 mil2,8 mil
Venituri în avans476 mii372 mii268 mii171 mii66 mii4.2433.1602.076993—
Capitaluri proprii1,9 mil2 mil2,2 mil1,1 mil1,1 mil1,7 mil904 mii959 mii970 mii977 mii
din care capital subscris vărsat2.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.0002.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 8 în județul Satu Mare și locul 32 din 197 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare.

Firme similare din județul Satu Mare

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare

  • 1330 Finisarea materialelor textile
  • 1391 Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
  • 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a.
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • 1431 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie
  • 1439 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Întrebări frecvente despre TRIROM KNIT SRL

Care este CUI-ul firmei TRIROM KNIT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIROM KNIT SRL este 25072215, iar codul de TVA este RO25072215. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2009000116306, iar codul EUID este ROONRC.J2009000116306.

Unde are sediul TRIROM KNIT SRL?

Sediul social al firmei TRIROM KNIT SRL este în SPICULUI, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRIROM KNIT SRL?

Activitatea principală a firmei TRIROM KNIT SRL este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare”, cod CAEN 1410. În Registrul Comerțului are autorizate în total 34 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRIROM KNIT SRL?

TRIROM KNIT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2009, deci are 17 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TRIROM KNIT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0261 *** 707). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TRIROM KNIT SRL?

În 2025, TRIROM KNIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil lei și un profit net de 7.192 lei, cu 31 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRIROM KNIT SRL plătitoare de TVA?

Da. TRIROM KNIT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 6 februarie 2009. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează