Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare10 ani pe piață

TRIOCAD PROIECT SRL

CUI 35349535J2015002283221

Gavriil Musicescu, bl. 7A, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 3,5 mil lei, profit net 1,1 mil lei, 5 angajați.

Despre TRIOCAD PROIECT SRL

TRIOCAD PROIECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2015 cu numărul J2015002283221 și codul unic de înregistrare (CUI) 35349535, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,5 mil lei (+72% față de 2024), un profit net de 1,1 mil lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,2 mil lei la 3,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2017 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
35349535
Nr. Registrul Comerțului
J2015002283221
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 decembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015002283221
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.01.2017

TVA la încasare
Da

din 01.01.2017

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3,5 mil lei

+72% față de 2024

Profit net
1,1 mil lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
1,6 mil lei
Datorii
352 mii lei
Active totale
2 mil lei
Marjă netă
31,4%
Cifră / angajat
705 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 452.425 lei; profit net 365.077 lei20162017: cifra de afaceri 221.000 lei; profit net 144.018 lei20172018: cifra de afaceri 451.325 lei; profit net 245.668 lei20182019: cifra de afaceri 562.304 lei; profit net 347.641 lei20192020: cifra de afaceri 1.050.271 lei; profit net 829.236 lei20202021: cifra de afaceri 1.194.083 lei; profit net 586.717 lei20212022: cifra de afaceri 1.477.256 lei; profit net 887.836 lei20222023: cifra de afaceri 4.132.195 lei; profit net 2.034.889 lei20232024: cifra de afaceri 2.053.792 lei; profit net 426.702 lei20242025: cifra de afaceri 3.525.147 lei; profit net 1.106.143 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă452 mii221 mii451 mii562 mii1,1 mil1,2 mil1,5 mil4,1 mil2,1 mil3,5 mil
Venituri totale452 mii221 mii451 mii562 mii1,1 mil1,2 mil1,5 mil4,1 mil2,1 mil3,5 mil
Cheltuieli totale77 mii75 mii201 mii209 mii214 mii601 mii600 mii2 mil1,6 mil2,3 mil
Profit / pierdere brută375 mii146 mii250 mii353 mii839 mii598 mii902 mii2,2 mil488 mii1,3 mil
Profit / pierdere netă365 mii144 mii246 mii348 mii829 mii587 mii888 mii2 mil427 mii1,1 mil
Număr mediu de angajați1232246455
Active imobilizate3.94658 mii43 mii51 mii44 mii38 mii121 mii317 mii328 mii292 mii
Active circulante381 mii117 mii261 mii390 mii913 mii631 mii978 mii2,2 mil1,5 mil1,7 mil
din care stocuri02.0850—007.179000
creanțe116 mii44 mii69 mii156 mii326 mii104 mii307 mii1,6 mil980 mii928 mii
casa și conturi la bănci265 mii71 mii192 mii233 mii587 mii527 mii664 mii646 mii491 mii773 mii
Cheltuieli în avans—1.8711.9351.0822.3701.6271.5351.4665.3004.968
Datorii20 mii32 mii60 mii93 mii130 mii84 mii213 mii410 mii375 mii352 mii
Capitaluri proprii365 mii144 mii246 mii348 mii829 mii587 mii888 mii2,1 mil1,4 mil1,6 mil
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 45 din 791 în județul Iași și locul 850 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Iași

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat

Întrebări frecvente despre TRIOCAD PROIECT SRL

Care este CUI-ul firmei TRIOCAD PROIECT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIOCAD PROIECT SRL este 35349535, iar codul de TVA este RO35349535. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002283221, iar codul EUID este ROONRC.J2015002283221.

Unde are sediul TRIOCAD PROIECT SRL?

Sediul social al firmei TRIOCAD PROIECT SRL este în Gavriil Musicescu, bl. 7A, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRIOCAD PROIECT SRL?

Activitatea principală a firmei TRIOCAD PROIECT SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 39 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRIOCAD PROIECT SRL?

TRIOCAD PROIECT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TRIOCAD PROIECT SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TRIOCAD PROIECT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are TRIOCAD PROIECT SRL?

În 2025, TRIOCAD PROIECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,5 mil lei și un profit net de 1,1 mil lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRIOCAD PROIECT SRL plătitoare de TVA?

Da. TRIOCAD PROIECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2017 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează