Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

TRIM TRANS S.R.L.

CUI 51728107J2025031518001

CODRUL COSMINULUI, bl. 13, sc. E, et. 4, ap. 18, Municipiul Brașov, Brașov

În 2025: cifra de afaceri 5.480 lei, profit net 1.616 lei.

Despre TRIM TRANS S.R.L.

TRIM TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 2025 cu numărul J2025031518001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51728107, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.480 lei, un profit net de 1.616 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51728107
Nr. Registrul Comerțului
J2025031518001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025031518001
Cod poștal
500142

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.480 lei
Profit net
1.616 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.816 lei
Datorii
1.329 lei
Active totale
3.145 lei
Marjă netă
29,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 42% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.480
Venituri totale5.480
Cheltuieli totale3.571
Profit / pierdere brută1.909
Profit / pierdere netă1.616
Active imobilizate2.112
Active circulante774
casa și conturi la bănci774
Cheltuieli în avans259
Datorii1.329
Capitaluri proprii1.816
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 900 din 928 în județul Brașov și locul 34.772 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme similare din județul Brașov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Întrebări frecvente despre TRIM TRANS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TRIM TRANS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIM TRANS S.R.L. este 51728107. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025031518001, iar codul EUID este ROONRC.J2025031518001.

Unde are sediul TRIM TRANS S.R.L.?

Sediul social al firmei TRIM TRANS S.R.L. este în CODRUL COSMINULUI, bl. 13, sc. E, et. 4, ap. 18, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500142, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRIM TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TRIM TRANS S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRIM TRANS S.R.L.?

TRIM TRANS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma TRIM TRANS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 410). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TRIM TRANS S.R.L.?

În 2025, TRIM TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.480 lei și un profit net de 1.616 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRIM TRANS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TRIM TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează