TRIBECA MANAGEMENT SRL
TOMIS, et. 8, ap. 118, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 9.190 lei, profit net 39 mii lei, 1 angajați.
Despre TRIBECA MANAGEMENT SRL
TRIBECA MANAGEMENT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 2017 cu numărul J13/1112/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37413472, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Dezvoltare (promovare) imobiliară” (cod CAEN 6812). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.190 lei (-98% față de 2024), un profit net de 39 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 10,6 mil lei la 9.190 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 ianuarie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37413472
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/1112/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J13/1112/2017
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 17.01.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 9.190 lei
- Profit net
- 39 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,6 mil lei
- Datorii
- 1,3 mil lei
- Active totale
- 3 mil lei
- Marjă netă
- 420,7%
- Cifră / angajat
- 9.190 lei
-98% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 98% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 50 mii | 11 mii | 10,6 mil | 1,5 mil | 2,4 mil | 498 mii | 9.190 |
| Venituri totale | 17 mii | 131 mii | 5,5 mil | 3,2 mil | 4,2 mil | 1,2 mil | 914 mii | 44 mii | 230 mii |
| Cheltuieli totale | 47 mii | 361 mii | 6 mil | 2,9 mil | 2,2 mil | 1 mil | 539 mii | 276 mii | 191 mii |
| Profit / pierdere brută | -30 mii | -229 mii | -482 mii | 320 mii | 2,1 mil | 163 mii | 374 mii | -233 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | -30 mii | -229 mii | -483 mii | 320 mii | 1,8 mil | 140 mii | 353 mii | -246 mii | 39 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1 mil | 4,5 mil | 43 mii | 32 mii | 22 mii | 537 mii | 1 mil | 3 mil | 3 mil |
| Active circulante | 138 mii | 895 mii | 10,3 mil | 11,9 mil | 8 mil | 3,2 mil | 2,1 mil | 28 mii | -19 mii |
| din care stocuri | — | — | 9 mil | 10,2 mil | 3 mil | 2,3 mil | 539 mii | 338 | 338 |
| creanțe | 1.500 | 778 mii | 1,2 mil | 18 mii | 330 mii | 16 mii | 1,5 mil | 5.844 | 2.705 |
| casa și conturi la bănci | 136 mii | 117 mii | 181 mii | 1,7 mil | 4,7 mil | 873 mii | 40 mii | 22 mii | -22 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 2.550 | 583 | 1.272 | — | 497 | 522 | 531 |
| Datorii | 1,2 mil | 5,6 mil | 11,1 mil | 12,3 mil | 6,7 mil | 2,3 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,3 mil |
| Capitaluri proprii | -28 mii | -258 mii | -740 mii | -420 mii | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,8 mil | 1,6 mil | 1,6 mil |
| din care capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 116 din 124 în județul Constanța și locul 2.549 din 2.723 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară.
Firme similare din județul Constanța
- I&C DEVELOPMENT SRL · Constanța14 mii lei · 0 ang.
- DPC LUX INVEST SRL · Năvodari11 mii lei · 0 ang.
- SUNRISE RNV INVESTMENT SRL · Năvodari9.201 lei · 0 ang.
- WESTHOUSE GROUP SRL · Constanța7.269 lei · 3 ang.
- EVE'S BUSINESS INOVATIONS S.R.L. · Năvodari5.852 lei · 0 ang.
- BRATIANU 211 S.R.L. · Constanța5.353 lei · 0 ang.
- NEW UP DIAMOND BUILDING S.R.L. · Valu Lui Traian5.200 lei · 0 ang.
- NOVA PONTICA TM SRL · Năvodari3.849 lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Întrebări frecvente despre TRIBECA MANAGEMENT SRL
Care este CUI-ul firmei TRIBECA MANAGEMENT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIBECA MANAGEMENT SRL este 37413472, iar codul de TVA este RO37413472. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/1112/2017, iar codul EUID este ROONRC.J13/1112/2017.
Unde are sediul TRIBECA MANAGEMENT SRL?
Sediul social al firmei TRIBECA MANAGEMENT SRL este în TOMIS, et. 8, ap. 118, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TRIBECA MANAGEMENT SRL?
Activitatea principală a firmei TRIBECA MANAGEMENT SRL este „Dezvoltare (promovare) imobiliară”, cod CAEN 6812. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TRIBECA MANAGEMENT SRL?
TRIBECA MANAGEMENT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TRIBECA MANAGEMENT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TRIBECA MANAGEMENT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Constanța sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TRIBECA MANAGEMENT SRL?
În 2025, TRIBECA MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.190 lei și un profit net de 39 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TRIBECA MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?
Da. TRIBECA MANAGEMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 ianuarie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.