Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

TRENDESIGN S.R.L.

CUI 52847670J2025085145006

Mălinului, Sat Satu Nou De Sus, Oraș Baia Sprie, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri 2.700 lei, profit net 1.606 lei.

Despre TRENDESIGN S.R.L.

TRENDESIGN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025 cu numărul J2025085145006 și codul unic de înregistrare (CUI) 52847670, cu sediul în Sat Satu Nou De Sus, Oraș Baia Sprie, județul Maramureș. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice” (cod CAEN 9524). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.700 lei, un profit net de 1.606 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52847670
Nr. Registrul Comerțului
J2025085145006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025085145006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.700 lei
Profit net
1.606 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.806 lei
Datorii
8.424 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
59,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.700
Venituri totale2.700
Cheltuieli totale795
Profit / pierdere brută1.905
Profit / pierdere netă1.606
Active imobilizate6.970
Active circulante3.260
casa și conturi la bănci3.260
Datorii8.424
Capitaluri proprii1.806
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2 din 2 în județul Maramureș și locul 176 din 185 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9524 – Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice.

Firme similare din județul Maramureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9524 – Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
  • 3100 Fabricarea de mobilă
  • 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Întrebări frecvente despre TRENDESIGN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TRENDESIGN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRENDESIGN S.R.L. este 52847670. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025085145006, iar codul EUID este ROONRC.J2025085145006.

Unde are sediul TRENDESIGN S.R.L.?

Sediul social al firmei TRENDESIGN S.R.L. este în Mălinului, Sat Satu Nou De Sus, Oraș Baia Sprie, Maramureș, județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRENDESIGN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TRENDESIGN S.R.L. este „Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice”, cod CAEN 9524. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRENDESIGN S.R.L.?

TRENDESIGN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma TRENDESIGN S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TRENDESIGN S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sat Satu Nou De Sus, Oraș Baia Sprie sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are TRENDESIGN S.R.L.?

În 2025, TRENDESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.700 lei și un profit net de 1.606 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRENDESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TRENDESIGN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează