TRAMOS PROIECT S.R.L.
CHIPAROSULUI, bl. 4, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Tulcea, Tulcea
În 2025: cifra de afaceri 184 mii lei, profit net 30 mii lei, 2 angajați.
Despre TRAMOS PROIECT S.R.L.
TRAMOS PROIECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 ianuarie 2019 cu numărul J2019000061362 și codul unic de înregistrare (CUI) 40478030, cu sediul în Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 184 mii lei (-30% față de 2024), un profit net de 30 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 80 mii lei la 184 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 40478030
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000061362
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 ianuarie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019000061362
- Cod poștal
- 820189
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 06.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 184 mii lei
- Profit net
- 30 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 30 mii lei
- Datorii
- 45 mii lei
- Active totale
- 79 mii lei
- Marjă netă
- 16,4%
- Cifră / angajat
- 92 mii lei
-30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43 mii | 64 mii | 80 mii | 121 mii | 297 mii | 263 mii | 184 mii |
| Venituri totale | 43 mii | 64 mii | 80 mii | 121 mii | 297 mii | 263 mii | 186 mii |
| Cheltuieli totale | 34 mii | 55 mii | 55 mii | 84 mii | 141 mii | 181 mii | 154 mii |
| Profit / pierdere brută | 9.096 | 8.463 | 25 mii | 37 mii | 156 mii | 82 mii | 32 mii |
| Profit / pierdere netă | 8.661 | 7.827 | 24 mii | 36 mii | 154 mii | 80 mii | 30 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | — | 8.681 | 4.514 | 6.325 | 4.094 | 11 mii | 6.370 |
| Active circulante | 31 mii | 36 mii | 80 mii | 106 mii | 196 mii | 162 mii | 73 mii |
| creanțe | 13 mii | 21 mii | 36 mii | 16 mii | 46 mii | 6.000 | 14 mii |
| casa și conturi la bănci | 18 mii | 15 mii | 45 mii | 89 mii | 150 mii | 156 mii | 59 mii |
| Datorii | 22 mii | 28 mii | 52 mii | 75 mii | 20 mii | 87 mii | 45 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 5.676 | 3.730 |
| Capitaluri proprii | 8.861 | 17 mii | 32 mii | 37 mii | 179 mii | 80 mii | 30 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 56 din 102 în județul Tulcea și locul 9.603 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Tulcea
- R & B CONNESSIONE PRODUCT S.R.L. · Turda (com. Mihai Bravu)197 mii lei · 1 ang.
- PROCIMEX SRL · Tulcea195 mii lei · 6 ang.
- INGPUSH S.R.L. · Tulcea188 mii lei · 1 ang.
- GEMA FULL EXPERT SRL · Tulcea182 mii lei · 1 ang.
- NICHIFOROV CONSULTING S.R.L. · Tulcea178 mii lei · 2 ang.
- CONBET PROIECT S.R.L. · Tulcea176 mii lei · 0 ang.
- CONSULT TEHNICAL CONTENT SRL · Lăstuni (com. Mihail Kogălniceanu)176 mii lei · 1 ang.
- VAVIAD STRUCTURES S.R.L. · Tulcea171 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre TRAMOS PROIECT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TRAMOS PROIECT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRAMOS PROIECT S.R.L. este 40478030. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019000061362, iar codul EUID este ROONRC.J2019000061362.
Unde are sediul TRAMOS PROIECT S.R.L.?
Sediul social al firmei TRAMOS PROIECT S.R.L. este în CHIPAROSULUI, bl. 4, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Tulcea, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal 820189, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TRAMOS PROIECT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TRAMOS PROIECT S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TRAMOS PROIECT S.R.L.?
TRAMOS PROIECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 ianuarie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TRAMOS PROIECT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 474). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TRAMOS PROIECT S.R.L.?
În 2025, TRAMOS PROIECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 184 mii lei și un profit net de 30 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TRAMOS PROIECT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TRAMOS PROIECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.