TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL
PARIS, et. 3, ap. 5, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 799 mii lei, profit net 447 mii lei, 1 angajați.
Despre TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL
TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iunie 2014 cu numărul J2014006775400 și codul unic de înregistrare (CUI) 33254641, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 799 mii lei (+125% față de 2024), un profit net de 447 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 276 mii lei la 799 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2015 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 33254641
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014006775400
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 iunie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014006775400
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 01.11.2015
din 01.02.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 799 mii lei
- Profit net
- 447 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 451 mii lei
- Datorii
- 211 mii lei
- Active totale
- 663 mii lei
- Marjă netă
- 56%
- Cifră / angajat
- 799 mii lei
+125% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 492 mii | 495 mii | 613 mii | 727 mii | 452 mii | 276 mii | 239 mii | 398 mii | 355 mii | 799 mii |
| Venituri totale | 496 mii | 630 mii | 1,2 mil | 727 mii | 452 mii | 483 mii | 239 mii | 973 mii | 363 mii | 1,1 mil |
| Cheltuieli totale | 296 mii | 516 mii | 1,2 mil | 355 mii | 597 mii | 583 mii | 329 mii | 821 mii | 386 mii | 530 mii |
| Profit / pierdere brută | 200 mii | 114 mii | 72 mii | 373 mii | -145 mii | -99 mii | -90 mii | 152 mii | -23 mii | 539 mii |
| Profit / pierdere netă | 191 mii | 110 mii | 59 mii | 365 mii | -149 mii | -104 mii | -93 mii | 142 mii | -31 mii | 447 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 466 mii | 450 mii | 303 mii | 240 mii | 184 mii | 123 mii | 94 mii | 362 mii | 338 mii | 516 mii |
| Active circulante | 19 mii | 126 mii | 263 mii | 469 mii | 206 mii | 155 mii | 111 mii | 73 mii | 27 mii | 141 mii |
| din care stocuri | 30 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 16 mii | 72 mii | 55 mii | 258 mii | 70 mii | 148 mii | 33 mii | 32 mii | 24 mii | 106 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.672 | 54 mii | 208 mii | 211 mii | 136 mii | 7.638 | 78 mii | 41 mii | 2.293 | 35 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 488 | 505 | 297 | — | 96 | 2.311 | 5.266 |
| Datorii | 293 mii | 275 mii | 397 mii | 290 mii | 174 mii | 166 mii | 185 mii | 273 mii | 236 mii | 211 mii |
| Capitaluri proprii | 191 mii | 301 mii | 169 mii | 419 mii | 217 mii | 113 mii | 20 mii | 162 mii | 131 mii | 451 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 990 din 3.462 în județul București și locul 3.236 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul București
- APS ADVANCED PROJECT SERVICES S.R.L. · București Sector 4803 mii lei · 0 ang.
- SALEROME GROUP SRL · București Sector 4803 mii lei · 0 ang.
- ELECTRIC POWER PROJECTS S.R.L. · București Sector 6800 mii lei · 1 ang.
- SENSALL SEISMIC SRL · București Sector 1797 mii lei · 2 ang.
- WPG ENGINEERING SRL · București Sector 5796 mii lei · 1 ang.
- EUROCONEX ENGINEERING S.R.L. · București Sector 2796 mii lei · 0 ang.
- VIFONIM CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 6795 mii lei · 1 ang.
- PROFESIONAL CONSTRUCT SRL · București Sector 3794 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL
Care este CUI-ul firmei TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL este 33254641, iar codul de TVA este RO33254641. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014006775400, iar codul EUID este ROONRC.J2014006775400.
Unde are sediul TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
Sediul social al firmei TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL este în PARIS, et. 3, ap. 5, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
Activitatea principală a firmei TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iunie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL?
În 2025, TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL a raportat o cifră de afaceri de 799 mii lei și un profit net de 447 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL plătitoare de TVA?
Da. TRADING MANAGEMENT CONSULT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2015 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.