TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL
DRUMUL CRAIȚELOR, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 8.727 lei, pierdere netă 113 mii lei.
Despre TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL
TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 ianuarie 2018 cu numărul J2018000251407 și codul unic de înregistrare (CUI) 38669631, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană” (cod CAEN 9610). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.727 lei, o pierdere netă de 113 mii lei. Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 3.293 lei la 8.727 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2019 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 38669631
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000251407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 ianuarie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018000251407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 18.03.2019
din 18.03.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 8.727 lei
- Pierdere netă
- 113 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -283 mii lei
- Datorii
- 1,8 mil lei
- Active totale
- 1,6 mil lei
- Marjă netă
- -1.298,3%
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (118%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12 mii | 723 | 3.293 | 22 mii | 17 mii | 652 | — | 8.727 |
| Venituri totale | 12 mii | 723 | 3.293 | 22 mii | 17 mii | 652 | 24 | 21 mii |
| Cheltuieli totale | 10 mii | 8.309 | 13 mii | 73 mii | 44 mii | 25 mii | 51 mii | 134 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.148 | -7.586 | -9.366 | -51 mii | -27 mii | -24 mii | -51 mii | -113 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.776 | -7.608 | -9.457 | -52 mii | -27 mii | -24 mii | -51 mii | -113 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | 628 | 538 | 7.232 | 5.361 | 3.523 | 14 mii | 385 mii | 1,1 mil |
| Active circulante | 9.149 | 2.070 | 8.889 | 91 mii | 148 mii | 171 mii | 182 mii | 418 mii |
| din care stocuri | — | — | 3.078 | 50 mii | 112 mii | 127 mii | 134 mii | 169 mii |
| creanțe | 7.900 | 1.027 | 3.282 | 41 mii | 35 mii | 44 mii | 47 mii | 246 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.249 | 1.043 | 2.529 | 388 | 319 | 1.053 | 971 | 2.648 |
| Datorii | 7.801 | 8.240 | 31 mii | 164 mii | 246 mii | 304 mii | 737 mii | 1,8 mil |
| Capitaluri proprii | 1.976 | -5.632 | -15 mii | -67 mii | -94 mii | -119 mii | -170 mii | -283 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 78 din 83 în județul București și locul 731 din 770 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană.
Firme similare din județul București
- ALLAISLA S.R.L. · București Sector 37.290 lei · 0 ang.
- INA CREATIVE CLEANING S.R.L. · București Sector 45.440 lei · 0 ang.
- ERGOWASH S.R.L. · București Sector 22.782 lei · 1 ang.
- SUPER LAUNDRY SRL · București Sector 42.263 lei · 0 ang.
- SOLLEXO S.R.L. · București Sector 6295 lei · 0 ang.
- URBAN LAUNDRY S.R.L. · București Sector 60 lei · 0 ang.
- LALACLEAN S.R.L. · București Sector 40 lei · 0 ang.
- SFERA AGRO PRODUCTION SRL · București Sector 10 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
- 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Întrebări frecvente despre TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL
Care este CUI-ul firmei TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL este 38669631, iar codul de TVA este RO38669631. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018000251407, iar codul EUID este ROONRC.J2018000251407.
Unde are sediul TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
Sediul social al firmei TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL este în DRUMUL CRAIȚELOR, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
Activitatea principală a firmei TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL este „Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană”, cod CAEN 9610. În Registrul Comerțului are autorizate în total 33 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 ianuarie 2018, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL?
În 2025, TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.727 lei și o pierdere netă de 113 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL plătitoare de TVA?
Da. TOTAL LAUNDRY SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2019 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.