TOPOSERV SRL
Str. GAGI, Loc. Năsăud, Oraș Năsăud, Bistrița-Năsăud
În 2025: cifra de afaceri 348 mii lei, profit net 131 mii lei, 2 angajați.
Despre TOPOSERV SRL
TOPOSERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 februarie 2007 cu numărul J2007000182060 și codul unic de înregistrare (CUI) 21161182, cu sediul în Năsăud, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 348 mii lei (+174% față de 2024), un profit net de 131 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 117 mii lei la 348 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 21161182
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000182060
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 februarie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000182060
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 348 mii lei
- Profit net
- 131 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 88 mii lei
- Datorii
- 52 mii lei
- Active totale
- 140 mii lei
- Marjă netă
- 37,6%
- Cifră / angajat
- 174 mii lei
+174% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 37% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122 mii | 134 mii | 99 mii | 58 mii | 61 mii | 117 mii | 158 mii | 107 mii | 127 mii | 348 mii |
| Venituri totale | 122 mii | 134 mii | 99 mii | 58 mii | 61 mii | 117 mii | 160 mii | 142 mii | 127 mii | 348 mii |
| Cheltuieli totale | 67 mii | 99 mii | 104 mii | 152 mii | 120 mii | 110 mii | 140 mii | 137 mii | 150 mii | 213 mii |
| Profit / pierdere brută | 55 mii | 35 mii | -5.755 | -95 mii | -59 mii | 7.153 | 20 mii | 4.156 | -23 mii | 135 mii |
| Profit / pierdere netă | 53 mii | 34 mii | -6.745 | -95 mii | -60 mii | 5.979 | 19 mii | 2.751 | -25 mii | 131 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 72 mii | 55 mii | 43 mii | 30 mii | 21 mii | 14 mii | 7.084 | 6.672 | 5.013 | 73 mii |
| Active circulante | 110 mii | 110 mii | 91 mii | 8.181 | 2.129 | 24 mii | 4.335 | 14 mii | 14 mii | 67 mii |
| din care stocuri | — | — | 580 | — | 159 | — | — | — | — | — |
| creanțe | 829 | 2.829 | 2.379 | 529 | 129 | 129 | 113 | 302 | — | 10 mii |
| casa și conturi la bănci | 110 mii | 107 mii | 88 mii | 7.652 | 1.841 | 24 mii | 4.222 | 13 mii | 14 mii | 57 mii |
| Datorii | 31 mii | 29 mii | 25 mii | 24 mii | 68 mii | 78 mii | 32 mii | 38 mii | 62 mii | 52 mii |
| Capitaluri proprii | 152 mii | 136 mii | 110 mii | 14 mii | -46 mii | -40 mii | -21 mii | -18 mii | -43 mii | 88 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 61 din 198 în județul Bistrița-Năsăud și locul 6.239 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- D&BTOPOCAD S.R.L. · Nimigea De Jos (com. Nimigea)377 mii lei · 4 ang.
- PATRU FANTANI SRL · Dumitra375 mii lei · 1 ang.
- BSG TOPOGRAPHY & CONSULTING S.R.L. · Orosfaia (com. Milas)358 mii lei · 1 ang.
- JJ SURVEYING SERVICES S.R.L. · Bistrița357 mii lei · 1 ang.
- MIVA PROIECT S.R.L. · Bistrița357 mii lei · 2 ang.
- STRUCTURAL DETAILING & CONSULTING ENGINEERS RO S.R.L. · Bistrița350 mii lei · 2 ang.
- GOMAS SRL · Bistrița348 mii lei · 1 ang.
- FIC TEHNIC SRL · Unirea (mun. Bistrița)325 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre TOPOSERV SRL
Care este CUI-ul firmei TOPOSERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOPOSERV SRL este 21161182. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000182060, iar codul EUID este ROONRC.J2007000182060.
Unde are sediul TOPOSERV SRL?
Sediul social al firmei TOPOSERV SRL este în Str. GAGI, Loc. Năsăud, Oraș Năsăud, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOPOSERV SRL?
Activitatea principală a firmei TOPOSERV SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112.
Când a fost înființată TOPOSERV SRL?
TOPOSERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 februarie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOPOSERV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 857). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TOPOSERV SRL?
În 2025, TOPOSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 348 mii lei și un profit net de 131 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOPOSERV SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TOPOSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.