Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare13 ani pe piață

TOPOCAMP RO SRL

CUI 32139814J32/738/2013

MATEI MILLO, Municipiul Sibiu, Sibiu

În 2025: cifra de afaceri 2,9 mil lei, profit net 1,3 mil lei, 7 angajați.

Despre TOPOCAMP RO SRL

TOPOCAMP RO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2013 cu numărul J32/738/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 32139814, cu sediul în Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,9 mil lei (+28% față de 2024), un profit net de 1,3 mil lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 294 mii lei la 2,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 29 august 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
32139814
Nr. Registrul Comerțului
J32/738/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 august 2013
EUID
ROONRC.J32/738/2013
Cod poștal
550378

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 29.08.2013

TVA la încasare
Da

din 29.08.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,9 mil lei

+28% față de 2024

Profit net
1,3 mil lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
1,3 mil lei
Datorii
281 mii lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
44,1%
Cifră / angajat
415 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 1.553.454 lei; profit net 460.878 lei20162017: cifra de afaceri 1.126.748 lei; profit net 403.457 lei20172018: cifra de afaceri 1.441.009 lei; profit net 275.360 lei20182019: cifra de afaceri 827.925 lei; profit net 136.280 lei20192020: cifra de afaceri 341.667 lei; profit net 5.732 lei20202021: cifra de afaceri 293.771 lei; profit net 75 lei20212022: cifra de afaceri 522.622 lei; profit net 145.500 lei20222023: cifra de afaceri 1.036.804 lei; profit net 357.947 lei20232024: cifra de afaceri 2.275.590 lei; profit net 915.374 lei20242025: cifra de afaceri 2.901.704 lei; profit net 1.279.994 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,6 mil1,1 mil1,4 mil828 mii342 mii294 mii523 mii1 mil2,3 mil2,9 mil
Venituri totale1,6 mil1,1 mil1,4 mil834 mii411 mii340 mii515 mii1 mil2,3 mil2,9 mil
Cheltuieli totale1 mil710 mii1,2 mil690 mii402 mii337 mii365 mii680 mii1,3 mil1,5 mil
Profit / pierdere brută544 mii420 mii290 mii145 mii8.8302.705150 mii366 mii982 mii1,4 mil
Profit / pierdere netă461 mii403 mii275 mii136 mii5.73275146 mii358 mii915 mii1,3 mil
Număr mediu de angajați1515208643677
Active imobilizate82 mii102 mii121 mii55 mii28 mii27 mii13 mii127 mii289 mii243 mii
Active circulante538 mii544 mii504 mii344 mii239 mii108 mii281 mii679 mii862 mii1,3 mil
din care stocuri2.5255.2717.3593.77217 mii15 mii5.17011 mii7.36711 mii
creanțe303 mii367 mii442 mii168 mii60 mii51 mii187 mii278 mii215 mii1,1 mil
casa și conturi la bănci233 mii171 mii54 mii171 mii162 mii42 mii89 mii390 mii639 mii232 mii
Datorii155 mii236 mii344 mii76 mii43 mii37 mii82 mii254 mii229 mii281 mii
Capitaluri proprii466 mii409 mii281 mii323 mii224 mii98 mii212 mii553 mii921 mii1,3 mil
din care capital subscris vărsat4.0004.0004.0004.0004.0004.0004.0004.0004.0004.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 20 din 343 în județul Sibiu și locul 1.033 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Sibiu

Dosare în instanță

1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 5201/221/202527.06.2025

    validare poprire

    Judecătoria Deva · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre TOPOCAMP RO SRL

Care este CUI-ul firmei TOPOCAMP RO SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOPOCAMP RO SRL este 32139814, iar codul de TVA este RO32139814. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J32/738/2013, iar codul EUID este ROONRC.J32/738/2013.

Unde are sediul TOPOCAMP RO SRL?

Sediul social al firmei TOPOCAMP RO SRL este în MATEI MILLO, Municipiul Sibiu, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 550378, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TOPOCAMP RO SRL?

Activitatea principală a firmei TOPOCAMP RO SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112.

Când a fost înființată TOPOCAMP RO SRL?

TOPOCAMP RO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TOPOCAMP RO SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 932). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TOPOCAMP RO SRL?

În 2025, TOPOCAMP RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,9 mil lei și un profit net de 1,3 mil lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TOPOCAMP RO SRL plătitoare de TVA?

Da. TOPOCAMP RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 29 august 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează