TOPO ȘTEFAN 2010 SRL
Str. GĂRII, Municipiul Slobozia, Ialomița
În 2025: cifra de afaceri 415 mii lei, profit net 213 mii lei, 2 angajați.
Despre TOPO ȘTEFAN 2010 SRL
TOPO ȘTEFAN 2010 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2010 cu numărul J21/397/2010 și codul unic de înregistrare (CUI) 27712116, cu sediul în Slobozia, județul Ialomița. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 415 mii lei (+18% față de 2024), un profit net de 213 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 337 mii lei la 415 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2011.
Date de identificare
- CUI
- 27712116
- Nr. Registrul Comerțului
- J21/397/2010
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 noiembrie 2010
- EUID
- ROONRC.J21/397/2010
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.11.2026
din 01.11.2011
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 415 mii lei
- Profit net
- 213 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 214 mii lei
- Datorii
- 75 mii lei
- Active totale
- 289 mii lei
- Marjă netă
- 51,5%
- Cifră / angajat
- 207 mii lei
+18% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 26% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 217 mii | 164 mii | 167 mii | 366 mii | 230 mii | 337 mii | 331 mii | 345 mii | 351 mii | 415 mii |
| Venituri totale | 219 mii | 165 mii | 169 mii | 368 mii | 234 mii | 339 mii | 331 mii | 348 mii | 351 mii | 415 mii |
| Cheltuieli totale | 166 mii | 125 mii | 115 mii | 149 mii | 149 mii | 151 mii | 207 mii | 227 mii | 200 mii | 195 mii |
| Profit / pierdere brută | 53 mii | 40 mii | 54 mii | 219 mii | 85 mii | 188 mii | 124 mii | 121 mii | 151 mii | 220 mii |
| Profit / pierdere netă | 45 mii | 38 mii | 52 mii | 215 mii | 83 mii | 185 mii | 121 mii | 118 mii | 145 mii | 213 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 20 mii | 8.485 | 5.501 | 5.143 | 14 mii | 109 mii | 112 mii | 94 mii | 75 mii | 57 mii |
| Active circulante | 88 mii | 64 mii | 61 mii | 217 mii | 90 mii | 92 mii | 170 mii | 173 mii | 89 mii | 232 mii |
| din care stocuri | 90 | 72 | 155 | 57 | 28 | 1.995 | 842 | — | — | 1.013 |
| creanțe | 4.423 | 36 mii | 8.869 | 67 mii | 0 | 4.760 | 49 | 46 mii | 2.380 | 213 mii |
| casa și conturi la bănci | 84 mii | 28 mii | 52 mii | 150 mii | 90 mii | 85 mii | 169 mii | 127 mii | 87 mii | 18 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 126 | — | — |
| Datorii | 63 mii | 34 mii | 15 mii | 37 mii | 22 mii | 15 mii | 161 mii | 28 mii | 20 mii | 75 mii |
| Capitaluri proprii | 45 mii | 38 mii | 52 mii | 185 mii | 83 mii | 185 mii | 121 mii | 239 mii | 145 mii | 214 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Ialomița
- LA VLAD ȘTEFAN S.R.L. · Slobozia394 mii lei · 1 ang.
- MITCAD CONSULTING S.R.L. · Urziceni385 mii lei · 2 ang.
- PRO CONSULT TDC S.R.L. · Fetești375 mii lei · 2 ang.
- KNOCK-OUT TRADING S.R.L. · Amara373 mii lei · 1 ang.
- TOPO STAKE S.R.L. · Căzănești367 mii lei · 2 ang.
- UTIL ONE INTER S.R.L. · Vlădeni365 mii lei · 1 ang.
- PVD SURVEYOR S.R.L. · Dridu359 mii lei · 1 ang.
- EVO DESIGN SRL · Manasia358 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Întrebări frecvente despre TOPO ȘTEFAN 2010 SRL
Care este CUI-ul firmei TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOPO ȘTEFAN 2010 SRL este 27712116, iar codul de TVA este RO27712116. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J21/397/2010, iar codul EUID este ROONRC.J21/397/2010.
Unde are sediul TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
Sediul social al firmei TOPO ȘTEFAN 2010 SRL este în Str. GĂRII, Municipiul Slobozia, Ialomița, județul Ialomița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
Activitatea principală a firmei TOPO ȘTEFAN 2010 SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
TOPO ȘTEFAN 2010 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TOPO ȘTEFAN 2010 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Slobozia sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TOPO ȘTEFAN 2010 SRL?
În 2025, TOPO ȘTEFAN 2010 SRL a raportat o cifră de afaceri de 415 mii lei și un profit net de 213 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOPO ȘTEFAN 2010 SRL plătitoare de TVA?
Da. TOPO ȘTEFAN 2010 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2011. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/27712116API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.