TOP LEVEL AUTO SRL
POMPEI, et. 3, Municipiul Iași, Iași
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 220 mii lei, profit net 23 mii lei, 2 angajați.
Despre TOP LEVEL AUTO SRL
TOP LEVEL AUTO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2013 cu numărul J2013001441224 și codul unic de înregistrare (CUI) 32157721, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 220 mii lei (+4% față de 2024), un profit net de 23 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 168 mii lei la 220 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 32157721
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013001441224
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 august 2013
- EUID
- ROONRC.J2013001441224
- Cod poștal
- 700580
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 220 mii lei
- Profit net
- 23 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 24 mii lei
- Datorii
- 8.086 lei
- Active totale
- 32 mii lei
- Marjă netă
- 10,7%
- Cifră / angajat
- 110 mii lei
+4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 25% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95 mii | 108 mii | 140 mii | 199 mii | 135 mii | 168 mii | 205 mii | 202 mii | 211 mii | 220 mii |
| Venituri totale | 95 mii | 108 mii | 140 mii | 199 mii | 138 mii | 190 mii | 213 mii | 202 mii | 211 mii | 220 mii |
| Cheltuieli totale | 80 mii | 100 mii | 133 mii | 162 mii | 113 mii | 168 mii | 169 mii | 159 mii | 183 mii | 194 mii |
| Profit / pierdere brută | 14 mii | 7.108 | 7.015 | 37 mii | 25 mii | 22 mii | 44 mii | 42 mii | 28 mii | 26 mii |
| Profit / pierdere netă | 13 mii | 6.032 | 5.616 | 35 mii | 25 mii | 21 mii | 42 mii | 40 mii | 26 mii | 23 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | — | — | 821 | 3.822 | 3.689 | 3.212 | 1.855 | 745 | 6.033 | 2.608 |
| Active circulante | 2.026 | 8.021 | 8.402 | 25 mii | 24 mii | 34 mii | 45 mii | 46 mii | 24 mii | 29 mii |
| creanțe | — | 1 | 311 | — | — | — | 33 mii | 2.050 | 731 | 85 |
| casa și conturi la bănci | 2.026 | 8.020 | 8.091 | 25 mii | 24 mii | 34 mii | 13 mii | 44 mii | 23 mii | 29 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 8.027 | — | — | 101 | 48 | — | — | — |
| Datorii | 29 mii | 29 mii | 33 mii | 9.525 | 2.634 | 8.139 | 5.162 | 6.347 | 4.098 | 8.086 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 8.027 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -27 mii | -21 mii | -16 mii | 19 mii | 25 mii | 21 mii | 42 mii | 41 mii | 26 mii | 24 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 95 din 318 în județul Iași și locul 2.680 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Firme similare din județul Iași
- ROCK MIND CAPITAL S.R.L. · Iași230 mii lei · 4 ang.
- BEAUTY AFFAIR S.R.L. · Iași229 mii lei · 1 ang.
- PRACTICA PREZENȚEI S.R.L. · Iași224 mii lei · 0 ang.
- CENTRUL DE LOGOPEDIE LULY S.R.L. · Iași219 mii lei · 4 ang.
- HEDD TRAINING S.R.L. · Iași218 mii lei · 0 ang.
- NEWZONE LTD S.R.L. · Iași216 mii lei · 2 ang.
- TEC SUPPLY SRL · Iași212 mii lei · 1 ang.
- RISE & SHINE ACADEMY S.R.L. · Iași212 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre TOP LEVEL AUTO SRL
Care este CUI-ul firmei TOP LEVEL AUTO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOP LEVEL AUTO SRL este 32157721. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001441224, iar codul EUID este ROONRC.J2013001441224.
Unde are sediul TOP LEVEL AUTO SRL?
Sediul social al firmei TOP LEVEL AUTO SRL este în POMPEI, et. 3, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700580, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOP LEVEL AUTO SRL?
Activitatea principală a firmei TOP LEVEL AUTO SRL este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TOP LEVEL AUTO SRL?
TOP LEVEL AUTO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOP LEVEL AUTO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 200). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TOP LEVEL AUTO SRL?
În 2025, TOP LEVEL AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 220 mii lei și un profit net de 23 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOP LEVEL AUTO SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TOP LEVEL AUTO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.