TOP DANCE STUDIO SRL
Str. Vlad Dracu, bl. C14, sc. 3, et. 1, ap. 71, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 12 mii lei, profit net 2.873 lei, 1 angajați.
Despre TOP DANCE STUDIO SRL
TOP DANCE STUDIO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2006 cu numărul J40/15016/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 19034896, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 12 mii lei (+68% față de 2024), un profit net de 2.873 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 9.448 lei la 12 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 19034896
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/15016/2006
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 septembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J40/15016/2006
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
reactivat 14.11.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 12 mii lei
- Profit net
- 2.873 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 3.113 lei
- Datorii
- 1.509 lei
- Active totale
- 4.622 lei
- Marjă netă
- 24,7%
- Cifră / angajat
- 12 mii lei
+68% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29 mii | 28 mii | 30 mii | 144 mii | 38 mii | 9.448 | 10 mii | 13 mii | 6.930 | 12 mii |
| Venituri totale | 29 mii | 28 mii | 30 mii | 144 mii | 42 mii | 9.448 | 10 mii | 13 mii | 6.930 | 12 mii |
| Cheltuieli totale | 26 mii | 26 mii | 29 mii | 140 mii | 38 mii | 13 mii | 10 mii | 6.136 | 6.957 | 8.238 |
| Profit / pierdere brută | 3.350 | 1.929 | 1.053 | 4.727 | 4.194 | -3.413 | -20 | 6.964 | -27 | 3.402 |
| Profit / pierdere netă | 3.031 | 1.653 | 752 | 3.284 | 3.836 | -3.568 | -326 | 5.850 | -27 | 2.873 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.642 | 1.742 | — | — | — | — |
| Active circulante | 5.383 | 4.048 | 3.371 | 6.548 | 5.509 | 2.165 | 1.669 | 7.276 | 2.515 | 4.622 |
| casa și conturi la bănci | 5.383 | 4.048 | 3.371 | 6.548 | 5.509 | 2.165 | 1.669 | 7.276 | 2.515 | 4.622 |
| Datorii | 2.112 | 2.155 | 2.379 | 3.024 | 5.075 | 3.399 | 1.487 | 1.245 | 511 | 1.509 |
| Capitaluri proprii | 3.271 | 1.893 | 992 | 3.524 | 4.076 | 508 | 182 | 6.031 | 2.004 | 3.113 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 662 din 714 în județul București și locul 3.976 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Firme similare din județul București
- CERCURILE VIETII S.R.L. · București Sector 313 mii lei · 0 ang.
- SBF EVENTS S.R.L. · București Sector 613 mii lei · 0 ang.
- COOL IMAGE NATION SRL · București Sector 213 mii lei · 0 ang.
- DULCE UNICAT SRL · București Sector 212 mii lei · 1 ang.
- CRC CELESTE EVENTS S.R.L. · București Sector 612 mii lei · 0 ang.
- SUPER EVENT SRL · București Sector 112 mii lei · 0 ang.
- GAȘCA VESELĂ S.R.L. · București Sector 311 mii lei · 0 ang.
- EVENIMENTE STEP UP S.R.L. · București Sector 410 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre TOP DANCE STUDIO SRL
Care este CUI-ul firmei TOP DANCE STUDIO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOP DANCE STUDIO SRL este 19034896. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/15016/2006, iar codul EUID este ROONRC.J40/15016/2006.
Unde are sediul TOP DANCE STUDIO SRL?
Sediul social al firmei TOP DANCE STUDIO SRL este în Str. Vlad Dracu, bl. C14, sc. 3, et. 1, ap. 71, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOP DANCE STUDIO SRL?
Activitatea principală a firmei TOP DANCE STUDIO SRL este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329.
Când a fost înființată TOP DANCE STUDIO SRL?
TOP DANCE STUDIO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOP DANCE STUDIO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0213 *** 116). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TOP DANCE STUDIO SRL?
În 2025, TOP DANCE STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 12 mii lei și un profit net de 2.873 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOP DANCE STUDIO SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TOP DANCE STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.