TOP CON SRL
Str. GARII, Comuna Jilava, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 1.578 lei, 4 angajați.
Despre TOP CON SRL
TOP CON SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 2008 cu numărul J23/164/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 23116692, cu sediul în Jilava, județul Ilfov. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1 mil lei (-56% față de 2024), un profit net de 1.578 lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 679 mii lei la 1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 29 ianuarie 2008.
Date de identificare
- CUI
- 23116692
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/164/2008
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 ianuarie 2008
- EUID
- ROONRC.J23/164/2008
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 29.01.2008
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1 mil lei
- Profit net
- 1.578 lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 1.818 lei
- Datorii
- 427 mii lei
- Active totale
- 428 mii lei
- Marjă netă
- 0,2%
- Cifră / angajat
- 258 mii lei
-56% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 100% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 56% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 466 mii | 409 mii | 438 mii | 717 mii | 903 mii | 679 mii | 767 mii | 579 mii | 2,3 mil | 1 mil |
| Venituri totale | 468 mii | 410 mii | 439 mii | 717 mii | 903 mii | 679 mii | 767 mii | 583 mii | 2,3 mil | 1 mil |
| Cheltuieli totale | 448 mii | 335 mii | 409 mii | 623 mii | 738 mii | 576 mii | 666 mii | 635 mii | 2 mil | 1 mil |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | 74 mii | 30 mii | 94 mii | 165 mii | 103 mii | 100 mii | -52 mii | 383 mii | 11 mii |
| Profit / pierdere netă | 19 mii | 62 mii | 26 mii | 87 mii | 157 mii | 96 mii | 94 mii | -57 mii | 315 mii | 1.578 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 1.132 | 764 | 396 | 2.246 | 1.627 | 2.497 | 1.194 | 110 mii | 81 mii | 52 mii |
| Active circulante | 296 mii | 390 mii | 374 mii | 422 mii | 424 mii | 509 mii | 513 mii | 830 mii | 465 mii | 338 mii |
| din care stocuri | 179 mii | 266 mii | 246 mii | 256 mii | 256 mii | 352 mii | 315 mii | 565 mii | 267 mii | 296 mii |
| creanțe | 109 mii | 107 mii | 106 mii | 122 mii | 157 mii | 117 mii | 127 mii | 223 mii | 185 mii | 8.389 |
| casa și conturi la bănci | 7.097 | 17 mii | 22 mii | 44 mii | 11 mii | 40 mii | 72 mii | 43 mii | 12 mii | 34 mii |
| Cheltuieli în avans | 44 mii | 46 mii | 46 mii | 37 mii | 15 mii | 9.071 | 11 mii | 41 mii | 38 mii | 38 mii |
| Datorii | 492 mii | 492 mii | 450 mii | 404 mii | 227 mii | 211 mii | 122 mii | 187 mii | 199 mii | 427 mii |
| Venituri în avans | 39 mii | 73 mii | 73 mii | 73 mii | 73 mii | 73 mii | 73 mii | 521 mii | — | — |
| Capitaluri proprii | -191 mii | -129 mii | -103 mii | -16 mii | 141 mii | 236 mii | 330 mii | 273 mii | 385 mii | 1.818 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 59 din 187 în județul Ilfov și locul 727 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul Ilfov
- ELEKTROSTATIKA METAL S.R.L. · Popești Leordeni1,1 mil lei · 13 ang.
- DETJE INDUSTRIEMONTAGE SRL · Tunari1,1 mil lei · 3 ang.
- NATIVART S.R.L. · Tamași (com. Corbeanca)1 mil lei · 2 ang.
- BINDER SRL · Mogoșoaia1 mil lei · 8 ang.
- TERMO ART CONSTRUCT SRL · Voluntari1 mil lei · 3 ang.
- BIADI PRO INSTAL S.R.L. · Buftea967 mii lei · 1 ang.
- POMPE TECHNOLOGY S.R.L. · Ștefăneștii De Jos924 mii lei · 7 ang.
- RADUC TRANS BETON SRL · Voluntari916 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
6 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 2913/205/2023/a128.09.2026
îndreptare eroare materială din oficiu
Tribunalul Arges · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat Contestator
- 2913/205/202320.03.2026
contestaţie la executare întoarcere executare - dosar de executare nr. 66/2023 - BEJ Mitu Mădălina Elena
Tribunalul Arges · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat Contestator
- 1567/205/202604.03.2026
ordin de protecţie
Judecătoria Campulung · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 2913/205/202305.11.2025
contestaţie la executare întoarcere executare - dosar de executare nr. 66/2023 - BEJ Mitu Mădălina Elena
Tribunalul Comercial Arges · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat Contestator
- 22766/1748/202314.12.2023
anulare act bilet la ordin
Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 2913/205/202311.05.2023
contestaţie la executare întoarcere executare - dosar de executare nr. 66/2023 - BEJ Mitu Mădălina Elena
Judecătoria Campulung · Fond · Civil · calitate: Contestator
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre TOP CON SRL
Care este CUI-ul firmei TOP CON SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOP CON SRL este 23116692, iar codul de TVA este RO23116692. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/164/2008, iar codul EUID este ROONRC.J23/164/2008.
Unde are sediul TOP CON SRL?
Sediul social al firmei TOP CON SRL este în Str. GARII, Comuna Jilava, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOP CON SRL?
Activitatea principală a firmei TOP CON SRL este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399.
Când a fost înființată TOP CON SRL?
TOP CON SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOP CON SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0214 *** 964). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TOP CON SRL?
În 2025, TOP CON SRL a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei și un profit net de 1.578 lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOP CON SRL plătitoare de TVA?
Da. TOP CON SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 29 ianuarie 2008. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.