Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)22 ani pe piață

TINCUTA DIVERS SRL

CUI 16653855J20/1162/2004

Str. RIUL GALBENA, Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, Hunedoara

Despre TINCUTA DIVERS SRL

TINCUTA DIVERS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2004 cu numărul J20/1162/2004 și codul unic de înregistrare (CUI) 16653855, cu sediul în Hațeg, județul Hunedoara. Activitatea principală este „nedefinită” (cod CAEN 5242). Firma are 22 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
16653855
Nr. Registrul Comerțului
J20/1162/2004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 august 2004
EUID
ROONRC.J20/1162/2004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 06.03.2014

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg

Date financiare

Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5242

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre TINCUTA DIVERS SRL

Care este CUI-ul firmei TINCUTA DIVERS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TINCUTA DIVERS SRL este 16653855. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/1162/2004, iar codul EUID este ROONRC.J20/1162/2004.

Unde are sediul TINCUTA DIVERS SRL?

Sediul social al firmei TINCUTA DIVERS SRL este în Str. RIUL GALBENA, Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TINCUTA DIVERS SRL?

Activitatea principală a firmei TINCUTA DIVERS SRL este cod CAEN 5242.

Când a fost înființată TINCUTA DIVERS SRL?

TINCUTA DIVERS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2004, deci are 22 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TINCUTA DIVERS SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TINCUTA DIVERS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Hațeg sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Este TINCUTA DIVERS SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TINCUTA DIVERS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează