TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL
Sat Iecea Mare, Comuna Iecea Mare, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 878 mii lei, profit net 51 mii lei, 3 angajați.
Despre TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL
TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2014 cu numărul J2014000739358 și codul unic de înregistrare (CUI) 32938463, cu sediul în Iecea Mare, județul Timiș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4683). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 878 mii lei (+31% față de 2024), un profit net de 51 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 485 mii lei la 878 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2017.
Date de identificare
- CUI
- 32938463
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000739358
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 martie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000739358
- Cod poștal
- 307091
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.08.2017
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 878 mii lei
- Profit net
- 51 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 92 mii lei
- Datorii
- 901 mii lei
- Active totale
- 993 mii lei
- Marjă netă
- 5,8%
- Cifră / angajat
- 293 mii lei
+31% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 91% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 247 mii | 302 mii | 323 mii | 402 mii | 433 mii | 485 mii | 977 mii | 602 mii | 671 mii | 878 mii |
| Venituri totale | 247 mii | 302 mii | 323 mii | 402 mii | 433 mii | 485 mii | 977 mii | 602 mii | 756 mii | 959 mii |
| Cheltuieli totale | 223 mii | 286 mii | 343 mii | 418 mii | 510 mii | 453 mii | 945 mii | 575 mii | 677 mii | 898 mii |
| Profit / pierdere brută | 25 mii | 16 mii | -19 mii | -16 mii | -77 mii | 31 mii | 32 mii | 28 mii | 78 mii | 60 mii |
| Profit / pierdere netă | 22 mii | 13 mii | -23 mii | -20 mii | -81 mii | 26 mii | 17 mii | 21 mii | 65 mii | 51 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | — | 35 mii | 28 mii | 20 mii | 13 mii | 34 mii | 21 mii | 13 mii | 8.243 | 3.801 |
| Active circulante | 155 mii | 160 mii | 152 mii | 218 mii | 257 mii | 548 mii | 576 mii | 834 mii | 922 mii | 989 mii |
| din care stocuri | 140 mii | 124 mii | 101 mii | 114 mii | 206 mii | 474 mii | 548 mii | 738 mii | 864 mii | 939 mii |
| creanțe | 1.802 | 21 mii | 15 mii | 23 mii | 16 mii | 63 mii | 17 mii | 48 mii | 25 mii | 43 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 15 mii | 35 mii | 82 mii | 36 mii | 11 mii | 11 mii | 48 mii | 34 mii | 7.229 |
| Datorii | 133 mii | 160 mii | 167 mii | 247 mii | 359 mii | 644 mii | 642 mii | 872 mii | 890 mii | 901 mii |
| Capitaluri proprii | 22 mii | 35 mii | 12 mii | -7.987 | -89 mii | -62 mii | -46 mii | -25 mii | 40 mii | 92 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 118 din 200 în județul Timiș și locul 2.284 din 3.945 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.
Firme similare din județul Timiș
- T.C.M.A. COVER SYSTEM S.R.L. · Bazoșu Nou (com. Bucovăț)930 mii lei · 1 ang.
- ADG FOREST PROD SRL · Chevereșu Mare883 mii lei · 3 ang.
- INI FOREST SRL · Becicherecu Mic851 mii lei · 1 ang.
- ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL · Timișoara842 mii lei · 1 ang.
- TOGMAIO FOREST S.R.L. · Sat Colonia Mică, Oraș Făget824 mii lei · 2 ang.
- TREND SMART COLOR S.R.L. · Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă)824 mii lei · 2 ang.
- COMLEMN SRL · Jabăr (com. Boldur)814 mii lei · 1 ang.
- FAWAD SONS SRL · Lugoj806 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Întrebări frecvente despre TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL este 32938463, iar codul de TVA este RO32938463. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000739358, iar codul EUID este ROONRC.J2014000739358.
Unde are sediul TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL este în Sat Iecea Mare, Comuna Iecea Mare, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307091, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare”, cod CAEN 4683. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 789). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL?
În 2025, TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 878 mii lei și un profit net de 51 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. TIMLARMIHA CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.