TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.
CISLA, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
În 2024: cifra de afaceri 738 mii lei, profit net 604 mii lei, 1 angajați.
Despre TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.
TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 iulie 2023 cu numărul J24/1074/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48533032, cu sediul în Borsa (oraș Borșa), județul Maramureș. Activitatea principală este „Exploatarea forestieră” (cod CAEN 0220). Firma are 3 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 738 mii lei (+14667% față de 2023), un profit net de 604 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 48533032
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/1074/2023
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 iulie 2023
- EUID
- ROONRC.J24/1074/2023
- Cod poștal
- 435200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 738 mii lei
- Profit net
- 604 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 605 mii lei
- Datorii
- 50 mii lei
- Active totale
- 655 mii lei
- Marjă netă
- 81,8%
- Cifră / angajat
- 738 mii lei
+14667% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 8% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.000 | 738 mii |
| Venituri totale | 5.000 | 738 mii |
| Cheltuieli totale | 3.434 | 118 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.566 | 621 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.320 | 604 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 119 | 94 |
| Active circulante | 3.241 | 655 mii |
| din care stocuri | — | 10 mii |
| creanțe | — | 605 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.241 | 40 mii |
| Datorii | 1.840 | 50 mii |
| Capitaluri proprii | 1.520 | 605 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 92 din 232 în județul Maramureș și locul 1.409 din 3.247 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 0220 – Exploatarea forestieră.
Firme similare din județul Maramureș
- BIB EXPLO TOMNATIC S.R.L. · Repedea783 mii lei · 2 ang.
- MGN MYSHA FOREST S.R.L. · Poienile De Sub Munte776 mii lei · 4 ang.
- FRESLONCOM SRL · Baia Sprie756 mii lei · 3 ang.
- TOMOIAGA COMPLEX TOUR SRL · Moisei741 mii lei · 1 ang.
- LV MAHLIUK FOREST S.R.L. · Poienile De Sub Munte721 mii lei · 4 ang.
- FORST-GRUP HOLDIS S.R.L. · Poienile De Sub Munte717 mii lei · 3 ang.
- PECURA FOREST S.R.L. · Poienile De Sub Munte708 mii lei · 6 ang.
- MEK GRUP FOREST S.R.L. · Poienile De Sub Munte707 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 0220 – Exploatarea forestieră
- 0220 Exploatarea forestieră
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
Întrebări frecvente despre TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. este 48533032, iar codul de TVA este RO48533032. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/1074/2023, iar codul EUID este ROONRC.J24/1074/2023.
Unde are sediul TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
Sediul social al firmei TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. este în CISLA, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș, Borsa (oraș Borșa), județul Maramureș, cod poștal 435200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. este „Exploatarea forestieră”, cod CAEN 0220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 24 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 iulie 2023, deci are 3 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Borsa (oraș Borșa) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L.?
În 2024, TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 738 mii lei și un profit net de 604 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TIMBER FORSTTECHNIK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.