Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA2 ani pe piață

THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.

CUI 50170338J2/850/2024

FAURILOR, Municipiul Arad, Arad

În 2024: cifra de afaceri 9.752 lei, profit net 6.565 lei, 0 angajați.

Despre THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.

THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2024 cu numărul J2/850/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50170338, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.752 lei, un profit net de 6.565 lei și 0 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iunie 2024.

Date de identificare

CUI
50170338
Nr. Registrul Comerțului
J2/850/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 mai 2024
EUID
ROONRC.J2/850/2024
Cod poștal
310505

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 03.06.2024

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
9.752 lei
Profit net
6.565 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
6.765 lei
Datorii
3.315 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
67,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă9.752
Venituri totale9.752
Cheltuieli totale1.937
Profit / pierdere brută7.815
Profit / pierdere netă6.565
Active circulante10 mii
creanțe9.925
casa și conturi la bănci155
Datorii3.315
Capitaluri proprii6.765
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 265 din 277 în județul Arad și locul 15.479 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Arad

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. este 50170338, iar codul de TVA este RO50170338. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/850/2024, iar codul EUID este ROONRC.J2/850/2024.

Unde are sediul THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

Sediul social al firmei THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. este în FAURILOR, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310505, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112.

Când a fost înființată THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 472). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L.?

În 2024, THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.752 lei și un profit net de 6.565 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. THE SHAPE ENGINEERING & DESIGN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iunie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează