THE BETTER YOU SRL
GURA SIRIULUI, ap. 8, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 392 mii lei, profit net 111 mii lei, 1 angajați.
Despre THE BETTER YOU SRL
THE BETTER YOU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2024 cu numărul J2024014101403 și codul unic de înregistrare (CUI) 35706697, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7499). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 392 mii lei (-44% față de 2024), un profit net de 111 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 302 mii lei la 392 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2019 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 35706697
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024014101403
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 iulie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024014101403
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.2019
din 01.01.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 392 mii lei
- Profit net
- 111 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 204 mii lei
- Datorii
- 195 mii lei
- Active totale
- 399 mii lei
- Marjă netă
- 28,4%
- Cifră / angajat
- 392 mii lei
-44% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 44% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 219 mii | 187 mii | 430 mii | 572 mii | 432 mii | 302 mii | 625 mii | 747 mii | 701 mii | 392 mii |
| Venituri totale | 219 mii | 187 mii | 430 mii | 572 mii | 432 mii | 352 mii | 625 mii | 747 mii | 702 mii | 509 mii |
| Cheltuieli totale | 58 mii | 108 mii | 177 mii | 406 mii | 237 mii | 269 mii | 393 mii | 462 mii | 591 mii | 389 mii |
| Profit / pierdere brută | 162 mii | 79 mii | 253 mii | 166 mii | 195 mii | 83 mii | 232 mii | 285 mii | 112 mii | 120 mii |
| Profit / pierdere netă | 157 mii | 78 mii | 249 mii | 161 mii | 191 mii | 80 mii | 226 mii | 228 mii | 80 mii | 111 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.273 | 35 mii | 30 mii | 38 mii | 27 mii | 188 mii | 139 mii | 103 mii | 50 mii | 286 mii |
| Active circulante | 159 mii | 81 mii | 225 mii | 188 mii | 185 mii | 229 mii | 254 mii | 269 mii | 239 mii | 113 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 9.114 | 5.526 | 7.616 | 119 mii | — | 5.734 |
| creanțe | 112 mii | 9.965 | 66 mii | 138 mii | 144 mii | 135 mii | 212 mii | 109 mii | 236 mii | 103 mii |
| casa și conturi la bănci | 47 mii | 72 mii | 159 mii | 50 mii | 32 mii | 88 mii | 34 mii | 41 mii | 3.370 | 4.480 |
| Datorii | 5.536 | 2.180 | 2.790 | 52 mii | 20 mii | 157 mii | 163 mii | 144 mii | 100 mii | 195 mii |
| Capitaluri proprii | 158 mii | 114 mii | 252 mii | 174 mii | 191 mii | 261 mii | 230 mii | 228 mii | 189 mii | 204 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 301 din 836 în județul București și locul 857 din 3.233 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a..
Firme similare din județul București
- EASY&SIMPLE SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 5394 mii lei · 1 ang.
- MED CONSULTING S.S.M. SRL · București Sector 3393 mii lei · 1 ang.
- OPTIMAL PERFORMANCE STRATEGIES S.R.L. · București Sector 1393 mii lei · 1 ang.
- DEGAL CONSULT 88 S.R.L. · București Sector 2393 mii lei · 1 ang.
- J&K AGENCY S.R.L. · București Sector 1393 mii lei · 1 ang.
- BUILDING DESIGN SRL · București Sector 3393 mii lei · 1 ang.
- LEGAL STORE S.R.L. · București Sector 3393 mii lei · 1 ang.
- GEN PERSONAL SRL · București Sector 3390 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Întrebări frecvente despre THE BETTER YOU SRL
Care este CUI-ul firmei THE BETTER YOU SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei THE BETTER YOU SRL este 35706697, iar codul de TVA este RO35706697. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024014101403, iar codul EUID este ROONRC.J2024014101403.
Unde are sediul THE BETTER YOU SRL?
Sediul social al firmei THE BETTER YOU SRL este în GURA SIRIULUI, ap. 8, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are THE BETTER YOU SRL?
Activitatea principală a firmei THE BETTER YOU SRL este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.”, cod CAEN 7499. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată THE BETTER YOU SRL?
THE BETTER YOU SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma THE BETTER YOU SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 360). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are THE BETTER YOU SRL?
În 2025, THE BETTER YOU SRL a raportat o cifră de afaceri de 392 mii lei și un profit net de 111 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este THE BETTER YOU SRL plătitoare de TVA?
Da. THE BETTER YOU SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2019 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.