TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.
EMIL RACOVIȚĂ, Municipiul Pitești, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 179 mii lei, profit net 9.389 lei.
Despre TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.
TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 iulie 2019 cu numărul J3/1842/2019 și codul unic de înregistrare (CUI) 41367978, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 179 mii lei (+3473% față de 2024), un profit net de 9.389 lei. Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 3.000 lei la 179 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 41367978
- Nr. Registrul Comerțului
- J3/1842/2019
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 iulie 2019
- EUID
- ROONRC.J3/1842/2019
- Cod poștal
- 110161
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 179 mii lei
- Profit net
- 9.389 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 14 mii lei
- Datorii
- 80 mii lei
- Active totale
- 94 mii lei
- Marjă netă
- 5,3%
+3473% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 85% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | — | 3.000 | 5.000 | 179 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.000 | 5.000 | 179 mii |
| Cheltuieli totale | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 168 mii |
| Profit / pierdere brută | -76 | 0 | 0 | 0 | 3.000 | 5.000 | 11 mii |
| Profit / pierdere netă | -76 | 0 | 0 | 0 | 2.910 | 4.850 | 9.389 |
| Active circulante | 200 | 200 | 200 | 250 | 3.250 | 5.250 | 94 mii |
| din care stocuri | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 43 mii |
| creanțe | 0 | 0 | 0 | — | 3.000 | 5.000 | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 | 200 | 200 | 250 | 250 | 250 | 27 mii |
| Datorii | 76 | 76 | 76 | 0 | 90 | 150 | 80 mii |
| Capitaluri proprii | 124 | 124 | 124 | 250 | 3.160 | 5.100 | 14 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 250 | 250 | 250 | — |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 33 din 59 în județul Argeș și locul 1.740 din 2.868 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Firme similare din județul Argeș
- SOLUȚII TOP ACOPERIȘURI S.R.L. · Pitești237 mii lei · 2 ang.
- RAZDAN GEALAN COMERT SRL · Costești203 mii lei · 2 ang.
- GDC TOP MONTAJ S.R.L. · Topoloveni191 mii lei · 1 ang.
- TIN TOMA IMPEXIN SRL · Câmpulung164 mii lei · 1 ang.
- MIC PERFECT CONSTRUCT S.R.L. · Livezeni (com. Stâlpeni)162 mii lei · 1 ang.
- E SHIELDING SOLUTION SRL · Pitești148 mii lei · 1 ang.
- DUROM STAR COMP SRL · Pitești142 mii lei · 1 ang.
- PAUL ABC CONSTRUCT S.R.L. · Pitești127 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
- 2562 Operațiuni de mecanică generală
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Întrebări frecvente despre TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. este 41367978. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J3/1842/2019, iar codul EUID este ROONRC.J3/1842/2019.
Unde are sediul TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
Sediul social al firmei TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. este în EMIL RACOVIȚĂ, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, cod poștal 110161, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie”, cod CAEN 4332. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 iulie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pitești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TERMODESIGN CONCEPT S.R.L.?
În 2025, TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 179 mii lei și un profit net de 9.389 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TERMODESIGN CONCEPT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.