Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

TERMO DIA TRANS S.R.L.

CUI 51549284J2025023197005

NICOLAE BĂLCESCU, Sat Pasărea, Comuna Brănești, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 7.000 lei, profit net 5.742 lei.

Despre TERMO DIA TRANS S.R.L.

TERMO DIA TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2025 cu numărul J2025023197005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51549284, cu sediul în Pasărea (com. Brănești), județul Ilfov. Activitatea principală este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.000 lei, un profit net de 5.742 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51549284
Nr. Registrul Comerțului
J2025023197005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 martie 2025
EUID
ROONRC.J2025023197005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.000 lei
Profit net
5.742 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.742 lei
Datorii
1.258 lei
Active totale
7.000 lei
Marjă netă
82%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.000
Venituri totale7.000
Cheltuieli totale191
Profit / pierdere brută6.809
Profit / pierdere netă5.742
Active circulante7.000
casa și conturi la bănci7.000
Datorii1.258
Capitaluri proprii5.742

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 222 din 229 în județul Ilfov și locul 2.774 din 2.868 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.

Firme similare din județul Ilfov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie

  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre TERMO DIA TRANS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TERMO DIA TRANS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TERMO DIA TRANS S.R.L. este 51549284. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025023197005, iar codul EUID este ROONRC.J2025023197005.

Unde are sediul TERMO DIA TRANS S.R.L.?

Sediul social al firmei TERMO DIA TRANS S.R.L. este în NICOLAE BĂLCESCU, Sat Pasărea, Comuna Brănești, Ilfov, Pasărea (com. Brănești), județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TERMO DIA TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TERMO DIA TRANS S.R.L. este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie”, cod CAEN 4332. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TERMO DIA TRANS S.R.L.?

TERMO DIA TRANS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma TERMO DIA TRANS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0733 *** 936). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TERMO DIA TRANS S.R.L.?

În 2025, TERMO DIA TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei și un profit net de 5.742 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TERMO DIA TRANS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TERMO DIA TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează