TENSEGRITY S.R.L.
LUCIAN BLAGA, bl. 85, et. 3, ap. 9, Municipiul Sebeș, Alba
În 2025: cifra de afaceri 53 mii lei, pierdere netă 20 mii lei.
Despre TENSEGRITY S.R.L.
TENSEGRITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 2019 cu numărul J2019000567015 și codul unic de înregistrare (CUI) 40693569, cu sediul în Sebeș, județul Alba. Activitatea principală este „Învățământ în domeniul sportiv și recreațional” (cod CAEN 8551). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 53 mii lei (-13% față de 2024), o pierdere netă de 20 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 102 mii lei la 53 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 40693569
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000567015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 februarie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019000567015
- Cod poștal
- 515800
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 53 mii lei
- Pierdere netă
- 20 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -92 mii lei
- Datorii
- 90 mii lei
- Active totale
- 44 mii lei
- Marjă netă
- -37,7%
-13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (204%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45 mii | 48 mii | 102 mii | 85 mii | 36 mii | 61 mii | 53 mii |
| Venituri totale | 47 mii | 68 mii | 124 mii | 107 mii | 58 mii | 83 mii | 75 mii |
| Cheltuieli totale | 73 mii | 95 mii | 107 mii | 83 mii | 86 mii | 112 mii | 95 mii |
| Profit / pierdere brută | -26 mii | -28 mii | 17 mii | 24 mii | -28 mii | -29 mii | -20 mii |
| Profit / pierdere netă | -27 mii | -27 mii | 16 mii | 23 mii | -29 mii | -29 mii | -20 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
| Active imobilizate | 170 mii | 147 mii | 125 mii | 103 mii | 81 mii | 59 mii | 37 mii |
| Active circulante | 47 mii | 3.054 | 1.691 | 1.598 | 2.665 | 3.300 | 7.009 |
| creanțe | 45 mii | 696 | — | — | — | — | 3.750 |
| casa și conturi la bănci | 2.596 | 2.358 | 1.691 | 1.598 | 2.665 | 3.300 | 3.259 |
| Datorii | 67 mii | 47 mii | 30 mii | 6.867 | 37 mii | 66 mii | 90 mii |
| Venituri în avans | 176 mii | 157 mii | 135 mii | 113 mii | 91 mii | 69 mii | 46 mii |
| Capitaluri proprii | -26 mii | -54 mii | -38 mii | -15 mii | -44 mii | -72 mii | -92 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 3 din 5 în județul Alba și locul 620 din 1.042 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8551 – Învățământ în domeniul sportiv și recreațional.
Firme similare din județul Alba
- PAȘI LIBERI S.R.L. · Sebeș167 mii lei · 1 ang.
- ZEN & FIT S.R.L. · Alba Iulia105 mii lei · 1 ang.
- ALLINE STYLE S.R.L. · Câmpeni10 mii lei · 0 ang.
- ALPIN POWER S.R.L. · Cugir2.400 lei · 0 ang.
- SOCIAL SPORT MOBIL S.R.L. · Teiuș0 lei · 0 ang.
- PERFORMANCE LAB SRL · Alba Iulia0 lei · 0 ang.
- THE FITNESS HUB S.R.L. · Ciuruleasa0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8551 – Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 9313 Activități ale centrelor de fitness
- 9604 Activități de întreținere corporală
Întrebări frecvente despre TENSEGRITY S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TENSEGRITY S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TENSEGRITY S.R.L. este 40693569. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019000567015, iar codul EUID este ROONRC.J2019000567015.
Unde are sediul TENSEGRITY S.R.L.?
Sediul social al firmei TENSEGRITY S.R.L. este în LUCIAN BLAGA, bl. 85, et. 3, ap. 9, Municipiul Sebeș, Alba, județul Alba, cod poștal 515800, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TENSEGRITY S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TENSEGRITY S.R.L. este „Învățământ în domeniul sportiv și recreațional”, cod CAEN 8551. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TENSEGRITY S.R.L.?
TENSEGRITY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TENSEGRITY S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TENSEGRITY S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sebeș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TENSEGRITY S.R.L.?
În 2025, TENSEGRITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 53 mii lei și o pierdere netă de 20 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TENSEGRITY S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TENSEGRITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.