Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

TEKFUN S.R.L.

CUI 51935935J2025040917004

PALTINULUI, bl. D14, sc. A, et. 2, ap. 6, Municipiul Pitești, Argeș

În 2025: cifra de afaceri 4.800 lei, profit net 2.217 lei.

Despre TEKFUN S.R.L.

TEKFUN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2025 cu numărul J2025040917004 și codul unic de înregistrare (CUI) 51935935, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Alte activități de creație artistică” (cod CAEN 9013). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.800 lei, un profit net de 2.217 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51935935
Nr. Registrul Comerțului
J2025040917004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025040917004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.800 lei
Profit net
2.217 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.417 lei
Datorii
1.401 lei
Active totale
3.818 lei
Marjă netă
46,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 37% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.800
Venituri totale4.800
Cheltuieli totale2.439
Profit / pierdere brută2.361
Profit / pierdere netă2.217
Active circulante3.818
casa și conturi la bănci3.818
Datorii1.401
Capitaluri proprii2.417
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4 din 4 în județul Argeș și locul 188 din 196 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9013 – Alte activități de creație artistică.

Firme similare din județul Argeș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9013 – Alte activități de creație artistică

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 9013 Alte activități de creație artistică

Întrebări frecvente despre TEKFUN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TEKFUN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TEKFUN S.R.L. este 51935935. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025040917004, iar codul EUID este ROONRC.J2025040917004.

Unde are sediul TEKFUN S.R.L.?

Sediul social al firmei TEKFUN S.R.L. este în PALTINULUI, bl. D14, sc. A, et. 2, ap. 6, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TEKFUN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TEKFUN S.R.L. este „Alte activități de creație artistică”, cod CAEN 9013. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TEKFUN S.R.L.?

TEKFUN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma TEKFUN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 740). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TEKFUN S.R.L.?

În 2025, TEKFUN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.800 lei și un profit net de 2.217 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TEKFUN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TEKFUN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează