Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare33 ani pe piață

TANGO & CATCH SRL

CUI 3687490J35/785/1993

Seceani, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 1,7 mil lei, profit net 300 mii lei, 10 angajați.

Despre TANGO & CATCH SRL

TANGO & CATCH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 1993 cu numărul J35/785/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 3687490, cu sediul în Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,7 mil lei (+23% față de 2024), un profit net de 300 mii lei și 10 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,4 mil lei la 1,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1996 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
3687490
Nr. Registrul Comerțului
J35/785/1993
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 martie 1993
EUID
ROONRC.J35/785/1993
Cod poștal
307287

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.07.1996

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,7 mil lei

+23% față de 2024

Profit net
300 mii lei
Angajați (medie)
10
Capitaluri proprii
300 mii lei
Datorii
1,2 mil lei
Active totale
1,5 mil lei
Marjă netă
17,6%
Cifră / angajat
170 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil2016: cifra de afaceri 1.058.633 lei; pierdere netă 122.197 lei20162017: cifra de afaceri 1.002.657 lei; profit net 502.720 lei20172018: cifra de afaceri 1.001.662 lei; pierdere netă 260.880 lei20182019: cifra de afaceri 778.118 lei; pierdere netă 252.699 lei20192020: cifra de afaceri 817.459 lei; profit net 297.367 lei20202021: cifra de afaceri 1.419.919 lei; profit net 273.879 lei20212022: cifra de afaceri 1.675.820 lei; profit net 114.650 lei20222023: cifra de afaceri 1.955.571 lei; profit net 301.990 lei20232024: cifra de afaceri 1.391.224 lei; profit net 166.752 lei20242025: cifra de afaceri 1.704.629 lei; profit net 299.802 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,1 mil1 mil1 mil778 mii817 mii1,4 mil1,7 mil2 mil1,4 mil1,7 mil
Venituri totale1,1 mil1,6 mil1 mil778 mii1,3 mil1,6 mil1,9 mil2 mil1,4 mil1,7 mil
Cheltuieli totale1,2 mil1,1 mil1,3 mil1 mil960 mii1,3 mil1,7 mil1,6 mil1,2 mil1,4 mil
Profit / pierdere brută-122 mii518 mii-251 mii-245 mii308 mii290 mii133 mii321 mii198 mii354 mii
Profit / pierdere netă-122 mii503 mii-261 mii-253 mii297 mii274 mii115 mii302 mii167 mii300 mii
Număr mediu de angajați141313121212109910
Active imobilizate6.51413 mii9.7928.260573 mii570 mii573 mii572 mii587 mii609 mii
Active circulante276 mii290 mii261 mii519 mii372 mii519 mii374 mii321 mii206 mii897 mii
din care stocuri4.1372.3351.9214.105202 mii262 mii153 mii64 mii51 mii446 mii
creanțe255 mii279 mii246 mii499 mii166 mii231 mii216 mii217 mii61 mii381 mii
casa și conturi la bănci17 mii9.10713 mii16 mii4.06526 mii5.62640 mii93 mii70 mii
Cheltuieli în avans—————————113
Datorii1,2 mil741 mii969 mii1,5 mil1,6 mil1,5 mil1,2 mil857 mii590 mii1,2 mil
Capitaluri proprii-940 mii-438 mii-699 mii-951 mii-654 mii-380 mii-265 mii37 mii203 mii300 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 210 din 1.042 în județul Timiș și locul 6.863 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 4675/30/202626.08.2026

    procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată

    Tribunalul Timis · Fond · Faliment · calitate: Debitor

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre TANGO & CATCH SRL

Care este CUI-ul firmei TANGO & CATCH SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TANGO & CATCH SRL este 3687490, iar codul de TVA este RO3687490. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/785/1993, iar codul EUID este ROONRC.J35/785/1993.

Unde are sediul TANGO & CATCH SRL?

Sediul social al firmei TANGO & CATCH SRL este în Seceani, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș, cod poștal 307287, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TANGO & CATCH SRL?

Activitatea principală a firmei TANGO & CATCH SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TANGO & CATCH SRL?

TANGO & CATCH SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 1993, deci are 33 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TANGO & CATCH SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0356 *** 112). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TANGO & CATCH SRL?

În 2025, TANGO & CATCH SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei și un profit net de 300 mii lei, cu 10 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TANGO & CATCH SRL plătitoare de TVA?

Da. TANGO & CATCH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1996 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează