TANDEM GRUP SRL
PRIMĂVERII, Municipiul Alba Iulia, Alba
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 4.579 lei.
Despre TANDEM GRUP SRL
TANDEM GRUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 martie 2006 cu numărul J01/292/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 18513297, cu sediul în Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 4.579 lei. Între 2017 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 1.036 lei la 209 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 martie 2006 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 18513297
- Nr. Registrul Comerțului
- J01/292/2006
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 martie 2006
- EUID
- ROONRC.J01/292/2006
- Cod poștal
- 510101
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 27.03.2006
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 4.579 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -3,9 mil lei
- Datorii
- 5 mil lei
- Active totale
- 1,1 mil lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (459%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 983 mii | 1.036 | 250 | — | — | 4.035 | — | 2,1 mil | 209 mii | — |
| Venituri totale | 1,2 mil | 1.675 | 16 mii | 140 | 910 | 9.788 | 35 mii | 1,7 mil | 227 mii | 287 |
| Cheltuieli totale | 1,2 mil | 80 mii | 66 mii | 59 mii | 28 mii | 13 mii | 61 mii | 856 mii | 250 mii | 4.866 |
| Profit / pierdere brută | -14 mii | -78 mii | -50 mii | -59 mii | -27 mii | -3.579 | -26 mii | 808 mii | -23 mii | -4.579 |
| Profit / pierdere netă | -14 mii | -78 mii | -50 mii | -59 mii | -27 mii | -3.870 | -27 mii | 678 mii | -37 mii | -4.579 |
| Active imobilizate | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,5 mil | 471 mii | 745 mii | 745 mii |
| Active circulante | 5 mil | 4,6 mil | 4,2 mil | 3,7 mil | 3,7 mil | 3,6 mil | 3,7 mil | 1,2 mil | 368 mii | 351 mii |
| din care stocuri | 2,8 mil | 2,8 mil | 2,7 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 281 mii | 147 mii | 147 mii |
| creanțe | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 135 mii | 178 mii | 179 mii |
| casa și conturi la bănci | 303 mii | 76 mii | 112 mii | 25 mii | 77 mii | 44 mii | 78 mii | 773 mii | 43 mii | 25 mii |
| Cheltuieli în avans | 911 mii | 911 mii | 911 mii | 911 mii | 911 mii | 911 mii | — | — | — | — |
| Datorii | 9,2 mil | 8,8 mil | 8,5 mil | 8,7 mil | 8,7 mil | 8,6 mil | 8,1 mil | 5,6 mil | 5 mil | 5 mil |
| Capitaluri proprii | -2 mil | -2,1 mil | -2,2 mil | -2,9 mil | -2,9 mil | -2,9 mil | -2,9 mil | -3,9 mil | -3,9 mil | -3,9 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Alba
- NEW PLUS CONSTRUCT S.R.L. · Alba Iulia0 lei · 0 ang.
- SOMAR CONSTRUCT SRL · Alba Iulia0 lei · 0 ang.
- CRISTEA AUTOSERVICE SRL · Crăciunelu De Jos0 lei · 0 ang.
- ALEX SERVICE SRL · Sebeș0 lei · 0 ang.
- GIURGIU POIANACONS SRL · Duduieni (com. Poiana Vadului)0 lei · 0 ang.
- FOLSIM CONSTRUCT S.R.L. · Șona0 lei · 0 ang.
- NM IDEA CONSTRUCT S.R.L. · Sebeș0 lei · 0 ang.
- NURAMIR KONSTRUKT S.R.L. · Alba Iulia0 lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre TANDEM GRUP SRL
Care este CUI-ul firmei TANDEM GRUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TANDEM GRUP SRL este 18513297, iar codul de TVA este RO18513297. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J01/292/2006, iar codul EUID este ROONRC.J01/292/2006.
Unde are sediul TANDEM GRUP SRL?
Sediul social al firmei TANDEM GRUP SRL este în PRIMĂVERII, Municipiul Alba Iulia, Alba, județul Alba, cod poștal 510101, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TANDEM GRUP SRL?
Activitatea principală a firmei TANDEM GRUP SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120.
Când a fost înființată TANDEM GRUP SRL?
TANDEM GRUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 martie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TANDEM GRUP SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TANDEM GRUP SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Alba Iulia sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TANDEM GRUP SRL?
În 2025, TANDEM GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 4.579 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TANDEM GRUP SRL plătitoare de TVA?
Da. TANDEM GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 27 martie 2006 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.