TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.
BUJORULUI, Sat Florești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu
În 2024: cifra de afaceri 705 mii lei, profit net 261 mii lei, 4 angajați.
Despre TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.
TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2021 cu numărul J52/580/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 44333473, cu sediul în Florești (com. Florești-Stoenești), județul Giurgiu. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 5 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 705 mii lei (-9% față de 2023), un profit net de 261 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 februarie 2023 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 44333473
- Nr. Registrul Comerțului
- J52/580/2021
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 mai 2021
- EUID
- ROONRC.J52/580/2021
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 08.02.2023
din 08.02.2023
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 705 mii lei
- Profit net
- 261 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 372 mii lei
- Datorii
- 96 mii lei
- Active totale
- 468 mii lei
- Marjă netă
- 37,1%
- Cifră / angajat
- 176 mii lei
-9% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 21% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 773 mii | 705 mii |
| Venituri totale | 773 mii | 706 mii |
| Cheltuieli totale | 465 mii | 426 mii |
| Profit / pierdere brută | 308 mii | 280 mii |
| Profit / pierdere netă | 301 mii | 261 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 229 mii | 218 mii |
| Active circulante | 584 mii | 250 mii |
| creanțe | 551 mii | 200 mii |
| casa și conturi la bănci | 33 mii | 49 mii |
| Datorii | 512 mii | 96 mii |
| Capitaluri proprii | 301 mii | 372 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 122 din 397 în județul Giurgiu și locul 3.646 din 16.144 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Giurgiu
- BUGA DECOR CONSTRUCT S.R.L. · Adunații-Copăceni715 mii lei · 3 ang.
- ANDREMAR IDEAL CONSTRUCT S.R.L. · Florești (com. Florești-Stoenești)714 mii lei · 0 ang.
- DIMITRIE BUS CONSTRUCT S.R.L. · Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale714 mii lei · 2 ang.
- MARVEL DESING CONSTRUCT S.R.L. · Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale713 mii lei · 1 ang.
- EVA CONS COMPANY S.R.L. · Giurgiu704 mii lei · 0 ang.
- RUSTIC TRADING SRL · Bolintin-Deal702 mii lei · 1 ang.
- TEODORA & ANASTASIA CONSTRUCT SRL · Bolintin-Vale698 mii lei · 2 ang.
- ALEX IDEAL DESIGN SRL · Bolintin-Vale698 mii lei · 4 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Întrebări frecvente despre TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. este 44333473, iar codul de TVA este RO44333473. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J52/580/2021, iar codul EUID este ROONRC.J52/580/2021.
Unde are sediul TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. este în BUJORULUI, Sat Florești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu, Florești (com. Florești-Stoenești), județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Florești (com. Florești-Stoenești) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L.?
În 2024, TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 705 mii lei și un profit net de 261 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TANAPET MAR CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 8 februarie 2023 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.