Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.

CUI 52798500J2025082986006

INDEPENDENȚEI, et. 1, ap. 1, Municipiul Botoșani, Botoșani

În 2025: cifra de afaceri 7.300 lei, profit net 4.768 lei.

Despre TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.

TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025 cu numărul J2025082986006 și codul unic de înregistrare (CUI) 52798500, cu sediul în Botoșani, județul Botoșani. Activitatea principală este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6310). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.300 lei, un profit net de 4.768 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52798500
Nr. Registrul Comerțului
J2025082986006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025082986006
Cod poștal
710252

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.300 lei
Profit net
4.768 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.968 lei
Datorii
2.347 lei
Active totale
7.315 lei
Marjă netă
65,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.300
Venituri totale7.300
Cheltuieli totale1.632
Profit / pierdere brută5.668
Profit / pierdere netă4.768
Active circulante7.315
din care stocuri9
creanțe2.300
casa și conturi la bănci5.006
Datorii2.347
Capitaluri proprii4.968
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 8 din 8 în județul Botoșani și locul 2.313 din 2.415 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Firme similare din județul Botoșani

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală

Întrebări frecvente despre TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. este 52798500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025082986006, iar codul EUID este ROONRC.J2025082986006.

Unde are sediul TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

Sediul social al firmei TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. este în INDEPENDENȚEI, et. 1, ap. 1, Municipiul Botoșani, Botoșani, județul Botoșani, cod poștal 710252, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe”, cod CAEN 6310. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 168). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L.?

În 2025, TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.300 lei și un profit net de 4.768 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TAILLY TECHNOLOGIES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează