TAHO TRAFIC SRL
Str. LUJERULUI, bl. 1A, sc. 1, et. 3, ap. 20, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 328 mii lei, profit net 34 mii lei, 1 angajați.
Despre TAHO TRAFIC SRL
TAHO TRAFIC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2010 cu numărul J2010005326407 și codul unic de înregistrare (CUI) 26970850, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 328 mii lei (-41% față de 2024), un profit net de 34 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 295 mii lei la 328 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 26970850
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010005326407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 mai 2010
- EUID
- ROONRC.J2010005326407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 328 mii lei
- Profit net
- 34 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 113 mii lei
- Datorii
- 3.436 lei
- Active totale
- 117 mii lei
- Marjă netă
- 10,5%
- Cifră / angajat
- 328 mii lei
-41% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 41% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 164 mii | 165 mii | 218 mii | 224 mii | 295 mii | 235 mii | 290 mii | 553 mii | 328 mii |
| Venituri totale | 164 mii | 165 mii | 218 mii | 224 mii | 295 mii | 235 mii | 290 mii | 553 mii | 328 mii |
| Cheltuieli totale | 56 mii | 89 mii | 107 mii | 176 mii | 185 mii | 173 mii | 269 mii | 405 mii | 290 mii |
| Profit / pierdere brută | 107 mii | 76 mii | 111 mii | 48 mii | 110 mii | 62 mii | 21 mii | 148 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | 102 mii | 71 mii | 108 mii | 46 mii | 107 mii | 60 mii | 18 mii | 136 mii | 34 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 |
| Active imobilizate | -5.898 | 101 mii | 101 mii | 81 mii | 60 mii | 39 mii | -60 | 819 | 213 |
| Active circulante | 168 mii | 56 mii | 131 mii | 198 mii | 319 mii | 390 mii | 559 mii | 161 mii | 117 mii |
| din care stocuri | 908 | — | — | — | — | — | 5.651 | 21 mii | 9.846 |
| creanțe | 3.590 | 16 mii | 160 | 5.180 | 2.312 | 3.712 | 457 mii | 123 mii | 22 mii |
| casa și conturi la bănci | 164 mii | 40 mii | 131 mii | 193 mii | 317 mii | 387 mii | 97 mii | 17 mii | 84 mii |
| Datorii | 6.502 | 86 mii | 52 mii | 54 mii | 46 mii | 36 mii | 54 mii | 25 mii | 3.436 |
| Venituri în avans | 12 mii | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 144 mii | 71 mii | 180 mii | 226 mii | 333 mii | 393 mii | 505 mii | 137 mii | 113 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 260 din 468 în județul București și locul 1.363 din 2.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.
Firme similare din județul București
- EUROMELECTRIC & SF S.R.L. · București Sector 2335 mii lei · 3 ang.
- INSPECTOTEHNIC ENGINEERING S.R.L. · București Sector 5335 mii lei · 1 ang.
- ITM PROJECT COMPANY SRL · București Sector 3331 mii lei · 0 ang.
- EUROPERATOR RSVTI SRL · București Sector 1331 mii lei · 2 ang.
- HEAT RSVTI S.R.L. · București Sector 2329 mii lei · 2 ang.
- ITP DIHAM S.R.L. · București Sector 3327 mii lei · 1 ang.
- 01EVAM VERIFICARI SERVICE GAZ S.R.L. · București Sector 3326 mii lei · 2 ang.
- FORTUNA PIT STOP S.R.L. · București Sector 4324 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7120 – Activități de testări și analize tehnice
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
Întrebări frecvente despre TAHO TRAFIC SRL
Care este CUI-ul firmei TAHO TRAFIC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TAHO TRAFIC SRL este 26970850. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010005326407, iar codul EUID este ROONRC.J2010005326407.
Unde are sediul TAHO TRAFIC SRL?
Sediul social al firmei TAHO TRAFIC SRL este în Str. LUJERULUI, bl. 1A, sc. 1, et. 3, ap. 20, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TAHO TRAFIC SRL?
Activitatea principală a firmei TAHO TRAFIC SRL este „Activități de testări și analize tehnice”, cod CAEN 7120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TAHO TRAFIC SRL?
TAHO TRAFIC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2010, deci are 16 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TAHO TRAFIC SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 024). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TAHO TRAFIC SRL?
În 2025, TAHO TRAFIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 328 mii lei și un profit net de 34 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TAHO TRAFIC SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TAHO TRAFIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.