T.M-V SRL
1, Oraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 2.032 lei.
Despre T.M-V SRL
T.M-V SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 1994 cu numărul J24/2516/1994 și codul unic de înregistrare (CUI) 6659150, cu sediul în Tăuții-Măgherăus, județul Maramureș. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 31 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.032 lei. Între 2019 și 2023, cifra de afaceri a scăzut (de la 1.700 lei la 850 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 decembrie 1994.
Date de identificare
- CUI
- 6659150
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/2516/1994
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 decembrie 1994
- EUID
- ROONRC.J24/2516/1994
- Cod poștal
- 437345
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 28.12.1994
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 2.032 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -76 mii lei
- Datorii
- 91 mii lei
- Active totale
- 16 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (577%); fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.350 | 1.605 | 2.575 | 1.700 | 1.325 | 1.700 | 2.075 | 850 | — | — |
| Venituri totale | 3.350 | 1.605 | 4.655 | 1.700 | 1.325 | 1.700 | 2.075 | 850 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.302 | 3.085 | 2.391 | 1.437 | 1.356 | 2.726 | 1.627 | 2.008 | 59 | 2.032 |
| Profit / pierdere brută | 1.048 | -1.480 | 2.264 | 263 | -31 | -1.026 | 448 | -1.158 | -59 | -2.032 |
| Profit / pierdere netă | 947 | -1.527 | 2.124 | 211 | -57 | -1.076 | 423 | -1.183 | -59 | -2.032 |
| Active imobilizate | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 | 906 |
| Active circulante | 5.619 | 7.512 | 7.061 | 6.970 | 7.338 | 7.404 | 7.264 | 11 mii | 11 mii | 9.951 |
| din care stocuri | 4.072 | 5.036 | 5.036 | 5.036 | 5.036 | 5.036 | 5.129 | 5.129 | 5.129 | 2.729 |
| creanțe | 1.541 | 1.982 | 1.947 | 1.895 | 1.900 | 2.095 | 2.016 | 2.236 | 2.247 | 3.259 |
| casa și conturi la bănci | 6 | 494 | 78 | 39 | 402 | 273 | 119 | 4.110 | 4.039 | 3.963 |
| Cheltuieli în avans | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
| Datorii | 84 mii | 87 mii | 85 mii | 85 mii | 85 mii | 85 mii | 85 mii | 91 mii | 91 mii | 91 mii |
| Capitaluri proprii | -72 mii | -74 mii | -72 mii | -72 mii | -72 mii | -72 mii | -72 mii | -73 mii | -74 mii | -76 mii |
| din care capital subscris vărsat | 600 | 600 | — | — | 600 | — | 600 | 600 | 600 | 600 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Maramureș
- VIMMLACT COLECTOR S.R.L. · Vima Mare (com. Vima Mică)0 lei · 0 ang.
- ARMOREX FIRE PROTECTION S.R.L. · Sighetu Marmației0 lei · 0 ang.
- EVO INTEL SERV SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- DESIGNSCRIPT S.R.L. · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- ULROM SA · Ulmeni0 lei · 0 ang.
- SO DANDIO SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- COFFE COLIBA S.R.L. · Sighetu Marmației0 lei · 0 ang.
- LACTFILL COLECTOR S.R.L. · Libotin (com. Cupșeni)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre T.M-V SRL
Care este CUI-ul firmei T.M-V SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei T.M-V SRL este 6659150, iar codul de TVA este RO6659150. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/2516/1994, iar codul EUID este ROONRC.J24/2516/1994.
Unde are sediul T.M-V SRL?
Sediul social al firmei T.M-V SRL este în 1, Oraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș, județul Maramureș, cod poștal 437345, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are T.M-V SRL?
Activitatea principală a firmei T.M-V SRL este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată T.M-V SRL?
T.M-V SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 1994, deci are 31 ani de activitate.
Cum pot contacta firma T.M-V SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0262 *** 831). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are T.M-V SRL?
În 2025, T.M-V SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2.032 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este T.M-V SRL plătitoare de TVA?
Da. T.M-V SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 decembrie 1994. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.