SZEKY CONSTRUCT SRL
Str. ANDREI MURESANU, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 170 mii lei, profit net 13 mii lei, 2 angajați.
Despre SZEKY CONSTRUCT SRL
SZEKY CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 septembrie 1995 cu numărul J12/1741/1995 și codul unic de înregistrare (CUI) 7685300, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 31 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 170 mii lei (+77% față de 2024), un profit net de 13 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 75 mii lei la 170 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 7685300
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1741/1995
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 01 septembrie 1995
- EUID
- ROONRC.J12/1741/1995
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 170 mii lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -48 mii lei
- Datorii
- 59 mii lei
- Active totale
- 11 mii lei
- Marjă netă
- 7,9%
- Cifră / angajat
- 85 mii lei
+77% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (541%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42 mii | 53 mii | 103 mii | 72 mii | 57 mii | 75 mii | 107 mii | 217 mii | 96 mii | 170 mii |
| Venituri totale | 42 mii | 53 mii | 103 mii | 72 mii | 57 mii | 75 mii | 107 mii | 217 mii | 96 mii | 170 mii |
| Cheltuieli totale | 75 mii | 60 mii | 58 mii | 46 mii | 41 mii | 51 mii | 116 mii | 147 mii | 164 mii | 155 mii |
| Profit / pierdere brută | -32 mii | -6.920 | 45 mii | 26 mii | 16 mii | 25 mii | -9.176 | 70 mii | -68 mii | 15 mii |
| Profit / pierdere netă | -33 mii | -7.517 | 44 mii | 25 mii | 16 mii | 24 mii | -10 mii | 67 mii | -69 mii | 13 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 6.657 | 11 mii | 7.876 | 5.192 | 3.008 | 1.520 | 380 | — | — | 1.200 |
| Active circulante | 4.868 | 398 | 38 mii | 43 mii | 60 mii | 74 mii | 4.838 | 69 mii | 322 | 9.708 |
| creanțe | 3.500 | — | — | — | 588 | — | 2.221 | 52 mii | 60 | 4.760 |
| casa și conturi la bănci | 1.368 | 398 | 38 mii | 43 mii | 60 mii | 74 mii | 2.617 | 17 mii | 262 | 4.948 |
| Datorii | 4.375 | 12 mii | 2.565 | 4.094 | 4.161 | 19 mii | 15 mii | 11 mii | 62 mii | 59 mii |
| Capitaluri proprii | 7.150 | -367 | 43 mii | 44 mii | 59 mii | 56 mii | -9.961 | 58 mii | -61 mii | -48 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 436 din 884 în județul Cluj și locul 9.041 din 16.157 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Cluj
- ANNAKOVA SRL · Unguras172 mii lei · 2 ang.
- VIRTUAL REALITY CONSTRUCT S.R.L. · Jucu De Mijloc (com. Jucu)172 mii lei · 1 ang.
- TERMOTENC CONSTRUCT S.R.L. · Florești171 mii lei · 2 ang.
- EXPERT INVEST SRL · Cluj-Napoca170 mii lei · 7 ang.
- GANELI PRODEXIM SRL · Cluj-Napoca169 mii lei · 1 ang.
- PRIMATEL SRL · Cluj-Napoca169 mii lei · 2 ang.
- DRAGSER TOPCONSTRUCT S.R.L. · Cluj-Napoca168 mii lei · 3 ang.
- DR FUNERAR AD SRL · Cluj-Napoca168 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre SZEKY CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei SZEKY CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SZEKY CONSTRUCT SRL este 7685300. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1741/1995, iar codul EUID este ROONRC.J12/1741/1995.
Unde are sediul SZEKY CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei SZEKY CONSTRUCT SRL este în Str. ANDREI MURESANU, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SZEKY CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei SZEKY CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120.
Când a fost înființată SZEKY CONSTRUCT SRL?
SZEKY CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 septembrie 1995, deci are 31 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SZEKY CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0264 *** 924). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SZEKY CONSTRUCT SRL?
În 2025, SZEKY CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 170 mii lei și un profit net de 13 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SZEKY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SZEKY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.