SYNCROTRONIC S.R.L.
Codrii Neamțului, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 484 mii lei, profit net 6.854 lei, 1 angajați.
Despre SYNCROTRONIC S.R.L.
SYNCROTRONIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2024 cu numărul J2024001366299 și codul unic de înregistrare (CUI) 22903875, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 484 mii lei (-41% față de 2024), un profit net de 6.854 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 97 mii lei la 484 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 14 decembrie 2007 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 22903875
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024001366299
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 iunie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024001366299
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 14.12.2007
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 484 mii lei
- Profit net
- 6.854 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 7.341 lei
- Datorii
- 47 mii lei
- Active totale
- 55 mii lei
- Marjă netă
- 1,4%
- Cifră / angajat
- 484 mii lei
-41% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 87% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 41% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 371 mii | 60 mii | — | — | 390 mii | 97 mii | 326 mii | 1,1 mil | 827 mii | 484 mii |
| Venituri totale | 371 mii | 60 mii | 5.014 | 1 | 390 mii | 97 mii | 327 mii | 1,2 mil | 835 mii | 485 mii |
| Cheltuieli totale | 55 mii | 44 mii | 15 mii | 5.776 | 1.559 | 909 | 256 mii | 666 mii | 669 mii | 477 mii |
| Profit / pierdere brută | 316 mii | 16 mii | -10 mii | -5.775 | 388 mii | 96 mii | 72 mii | 570 mii | 165 mii | 8.160 |
| Profit / pierdere netă | 305 mii | 14 mii | -10 mii | -5.775 | 377 mii | 93 mii | 68 mii | 557 mii | 139 mii | 6.854 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 879 | 5.706 | 2.545 | — | — | — | 157 mii | 39 mii | 52 mii | 34 mii |
| Active circulante | 449 mii | 18 mii | 2.477 | 1.717 | 464 mii | 172 mii | 539 mii | 555 mii | 218 mii | 21 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 31 mii | — |
| creanțe | 367 mii | 139 | 949 | 1.594 | 464 mii | 116 mii | 39 mii | 204 mii | 204 | 1.147 |
| casa și conturi la bănci | 81 mii | 17 mii | 1.528 | 123 | 76 | 56 mii | 499 mii | 352 mii | 186 mii | 19 mii |
| Cheltuieli în avans | 1.114 | 345 | — | — | — | — | 0 | — | 358 | 199 |
| Datorii | 74 mii | 9.231 | 1.061 | 3.531 | 89 mii | 79 mii | 627 mii | 37 mii | 131 mii | 47 mii |
| Capitaluri proprii | 376 mii | 14 mii | 3.961 | -1.814 | 375 mii | 93 mii | 69 mii | 557 mii | 139 mii | 7.341 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 616 din 1.503 în județul București și locul 2.267 din 6.750 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.
Firme similare din județul București
- VETFULL S.R.L. · București Sector 1489 mii lei · 1 ang.
- CREATION MIX CONCEPT SRL · București Sector 2489 mii lei · 1 ang.
- IT4IT SRL · București Sector 4487 mii lei · 3 ang.
- EUROFAST PREMIER INVEST S.R.L. · București Sector 6484 mii lei · 1 ang.
- ALN ADVISORY SRL · București Sector 3483 mii lei · 1 ang.
- GABEL CONSULTING & SERVICES SRL · București Sector 2482 mii lei · 1 ang.
- ONLINE MEDIA LOGISTICS S.R.L. · București Sector 2481 mii lei · 3 ang.
- VALTED CONSULTING S.R.L. · București Sector 6480 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
- 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
- 8510 Învățământ preșcolar
Întrebări frecvente despre SYNCROTRONIC S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SYNCROTRONIC S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SYNCROTRONIC S.R.L. este 22903875, iar codul de TVA este RO22903875. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024001366299, iar codul EUID este ROONRC.J2024001366299.
Unde are sediul SYNCROTRONIC S.R.L.?
Sediul social al firmei SYNCROTRONIC S.R.L. este în Codrii Neamțului, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SYNCROTRONIC S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SYNCROTRONIC S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619. În Registrul Comerțului are autorizate în total 23 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SYNCROTRONIC S.R.L.?
SYNCROTRONIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SYNCROTRONIC S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 328). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SYNCROTRONIC S.R.L.?
În 2025, SYNCROTRONIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 484 mii lei și un profit net de 6.854 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SYNCROTRONIC S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. SYNCROTRONIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 14 decembrie 2007 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.