Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA11 ani pe piață

SWEET CATALEEA SRL

CUI 34568120J2015001267356

CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 186 mii lei, pierdere netă 60 mii lei, 2 angajați.

Despre SWEET CATALEEA SRL

SWEET CATALEEA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2015 cu numărul J2015001267356 și codul unic de înregistrare (CUI) 34568120, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei” (cod CAEN 4642). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 186 mii lei (-28% față de 2024), o pierdere netă de 60 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 222 mii lei la 186 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
34568120
Nr. Registrul Comerțului
J2015001267356
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 mai 2015
EUID
ROONRC.J2015001267356
Cod poștal
300216

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 24.06.2021

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
186 mii lei

-28% față de 2024

Pierdere netă
60 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-163 mii lei
Datorii
321 mii lei
Active totale
158 mii lei
Marjă netă
-31,9%
Cifră / angajat
93 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (203%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2017: cifra de afaceri 46.220 lei; profit net 1.315 lei20172018: cifra de afaceri 178.141 lei; profit net 4.891 lei20182019: cifra de afaceri 200.686 lei; profit net 32.032 lei20192020: cifra de afaceri 145.589 lei; profit net 14.792 lei20202021: cifra de afaceri 222.280 lei; profit net 45.427 lei20212022: cifra de afaceri 211.272 lei; pierdere netă 37.210 lei20222023: cifra de afaceri 233.685 lei; pierdere netă 30.634 lei20232024: cifra de afaceri 259.509 lei; pierdere netă 36.030 lei20242025: cifra de afaceri 186.495 lei; pierdere netă 59.525 lei2025
Indicator (lei)201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă46 mii178 mii201 mii146 mii222 mii211 mii234 mii260 mii186 mii
Venituri totale46 mii178 mii201 mii151 mii222 mii211 mii234 mii268 mii186 mii
Cheltuieli totale44 mii171 mii167 mii135 mii175 mii246 mii262 mii302 mii244 mii
Profit / pierdere brută1.7776.67334 mii16 mii47 mii-35 mii-28 mii-33 mii-58 mii
Profit / pierdere netă1.3154.89132 mii15 mii45 mii-37 mii-31 mii-36 mii-60 mii
Număr mediu de angajați122223332
Active circulante31 mii97 mii104 mii158 mii135 mii172 mii217 mii171 mii158 mii
din care stocuri18 mii86 mii96 mii132 mii123 mii138 mii180 mii143 mii146 mii
creanțe———3.9401.340————
casa și conturi la bănci13 mii11 mii6.98521 mii11 mii35 mii37 mii28 mii11 mii
Datorii48 mii109 mii85 mii143 mii90 mii209 mii284 mii274 mii321 mii
Capitaluri proprii-17 mii-12 mii20 mii15 mii46 mii-37 mii-68 mii-104 mii-163 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 30 din 49 în județul Timiș și locul 1.274 din 1.957 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre SWEET CATALEEA SRL

Care este CUI-ul firmei SWEET CATALEEA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SWEET CATALEEA SRL este 34568120. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015001267356, iar codul EUID este ROONRC.J2015001267356.

Unde are sediul SWEET CATALEEA SRL?

Sediul social al firmei SWEET CATALEEA SRL este în CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300216, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SWEET CATALEEA SRL?

Activitatea principală a firmei SWEET CATALEEA SRL este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei”, cod CAEN 4642. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SWEET CATALEEA SRL?

SWEET CATALEEA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SWEET CATALEEA SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 038). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SWEET CATALEEA SRL?

În 2025, SWEET CATALEEA SRL a raportat o cifră de afaceri de 186 mii lei și o pierdere netă de 60 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SWEET CATALEEA SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SWEET CATALEEA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează