Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață

SUPREME BIKES TM SRL

CUI 35345568J2015003091353

CLOȘCA, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 1,5 mil lei, profit net 18 mii lei, 3 angajați.

Despre SUPREME BIKES TM SRL

SUPREME BIKES TM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2015 cu numărul J2015003091353 și codul unic de înregistrare (CUI) 35345568, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate” (cod CAEN 4763). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,5 mil lei (-10% față de 2024), un profit net de 18 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 2,1 mil lei la 1,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 februarie 2016.

Date de identificare

CUI
35345568
Nr. Registrul Comerțului
J2015003091353
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 decembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015003091353
Cod poștal
300375

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.02.2016

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,5 mil lei

-10% față de 2024

Profit net
18 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
326 mii lei
Datorii
437 mii lei
Active totale
763 mii lei
Marjă netă
1,2%
Cifră / angajat
487 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 1.199.154 lei; profit net 148.931 lei20162017: cifra de afaceri 1.266.872 lei; profit net 193.747 lei20172018: cifra de afaceri 1.263.353 lei; profit net 141.200 lei20182019: cifra de afaceri 1.272.093 lei; profit net 93.069 lei20192020: cifra de afaceri 1.852.682 lei; profit net 305.142 lei20202021: cifra de afaceri 2.093.330 lei; profit net 348.953 lei20212022: cifra de afaceri 1.904.199 lei; profit net 173.119 lei20222023: cifra de afaceri 1.784.858 lei; profit net 97.860 lei20232024: cifra de afaceri 1.628.562 lei; profit net 78.879 lei20242025: cifra de afaceri 1.461.386 lei; profit net 17.579 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,2 mil1,3 mil1,3 mil1,3 mil1,9 mil2,1 mil1,9 mil1,8 mil1,6 mil1,5 mil
Venituri totale1,2 mil1,3 mil1,3 mil1,3 mil1,9 mil2,1 mil1,9 mil1,8 mil1,6 mil1,5 mil
Cheltuieli totale1 mil1,1 mil1,1 mil1,2 mil1,5 mil1,7 mil1,7 mil1,7 mil1,5 mil1,5 mil
Profit / pierdere brută173 mii206 mii152 mii104 mii319 mii369 mii192 mii113 mii95 mii25 mii
Profit / pierdere netă149 mii194 mii141 mii93 mii305 mii349 mii173 mii98 mii79 mii18 mii
Număr mediu de angajați4444455433
Active imobilizate4.40017 mii65 mii55 mii33 mii15 mii185 mii155 mii112 mii72 mii
Active circulante492 mii611 mii661 mii946 mii788 mii915 mii559 mii685 mii611 mii644 mii
din care stocuri418 mii485 mii454 mii529 mii543 mii678 mii545 mii666 mii568 mii634 mii
creanțe73 mii124 mii200 mii279 mii176 mii163 mii3.6668.10427 mii5.372
casa și conturi la bănci1.5131.8207.983137 mii69 mii74 mii9.64011 mii16 mii4.726
Cheltuieli în avans8.0985.0172.007—————70 mii46 mii
Datorii356 mii333 mii287 mii566 mii516 mii580 mii571 mii589 mii462 mii437 mii
Capitaluri proprii149 mii301 mii442 mii435 mii305 mii349 mii173 mii252 mii330 mii326 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 7 din 37 în județul Timiș și locul 121 din 631 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4763 – Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate.

Firme similare din județul Timiș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4763 – Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate

  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Întrebări frecvente despre SUPREME BIKES TM SRL

Care este CUI-ul firmei SUPREME BIKES TM SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUPREME BIKES TM SRL este 35345568, iar codul de TVA este RO35345568. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015003091353, iar codul EUID este ROONRC.J2015003091353.

Unde are sediul SUPREME BIKES TM SRL?

Sediul social al firmei SUPREME BIKES TM SRL este în CLOȘCA, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300375, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SUPREME BIKES TM SRL?

Activitatea principală a firmei SUPREME BIKES TM SRL este „Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate”, cod CAEN 4763. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SUPREME BIKES TM SRL?

SUPREME BIKES TM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SUPREME BIKES TM SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SUPREME BIKES TM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Timișoara sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SUPREME BIKES TM SRL?

În 2025, SUPREME BIKES TM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil lei și un profit net de 18 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SUPREME BIKES TM SRL plătitoare de TVA?

Da. SUPREME BIKES TM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 februarie 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.

Explorează