SUPERIOR LINE SRL
SUZANA, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 2 mil lei, profit net 195 mii lei, 2 angajați.
Despre SUPERIOR LINE SRL
SUPERIOR LINE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2015 cu numărul J2015002808404 și codul unic de înregistrare (CUI) 34205094, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie” (cod CAEN 4645). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2 mil lei (+11% față de 2024), un profit net de 195 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,1 mil lei la 2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2019.
Date de identificare
- CUI
- 34205094
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002808404
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 martie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002808404
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 22.10.2026
din 01.11.2019
reactivat 03.10.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2 mil lei
- Profit net
- 195 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 1,7 mil lei
- Datorii
- 35 mii lei
- Active totale
- 1,7 mil lei
- Marjă netă
- 9,7%
- Cifră / angajat
- 1 mil lei
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 2% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10 mii | 91 mii | 289 mii | 709 mii | 950 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,8 mil | 2 mil |
| Venituri totale | 11 mii | 106 mii | 289 mii | 710 mii | 951 mii | 1,1 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,8 mil | 2,1 mil |
| Cheltuieli totale | 8.375 | 89 mii | 216 mii | 421 mii | 662 mii | 899 mii | 845 mii | 959 mii | 1,4 mil | 1,9 mil |
| Profit / pierdere brută | 2.557 | 16 mii | 73 mii | 289 mii | 288 mii | 218 mii | 415 mii | 526 mii | 376 mii | 235 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.245 | 14 mii | 64 mii | 274 mii | 281 mii | 208 mii | 404 mii | 515 mii | 321 mii | 195 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | — | — | 977 | 977 | 6.835 | 8.600 | 187 mii | 137 mii | 172 mii | 151 mii |
| Active circulante | 44 mii | 79 mii | 145 mii | 433 mii | 707 mii | 892 mii | 1 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,6 mil |
| din care stocuri | 38 mii | 61 mii | 113 mii | 271 mii | 366 mii | 288 mii | 405 mii | 643 mii | 626 mii | 628 mii |
| creanțe | — | 4.804 | 5.622 | 6.111 | 22 mii | 26 mii | 15 mii | 32 mii | 30 mii | 80 mii |
| casa și conturi la bănci | 5.459 | 13 mii | 27 mii | 156 mii | 320 mii | 578 mii | 606 mii | 845 mii | 1 mil | 884 mii |
| Datorii | 61 mii | 82 mii | 85 mii | 98 mii | 98 mii | 77 mii | 15 mii | 31 mii | 38 mii | 35 mii |
| Capitaluri proprii | -17 mii | -2.981 | 61 mii | 335 mii | 616 mii | 824 mii | 1,2 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 1,7 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- PROXY BEAUTY S.R.L. · București Sector 12,2 mil lei · 4 ang.
- ROYAL COSMETICS GROUP SRL · București Sector 22 mil lei · 7 ang.
- SWALLOW MILLENIUM SRL · București Sector 22 mil lei · 2 ang.
- KIAN COSMETICS COMPANY SRL · București Sector 61,9 mil lei · 4 ang.
- STABIL INTERCOM SRL · București Sector 11,9 mil lei · 10 ang.
- BEAUTY STAR PROFESIONAL SRL · București Sector 41,9 mil lei · 1 ang.
- IBAD PROFESSIONAL TEAM S.R.L. · București Sector 61,9 mil lei · 1 ang.
- HERA MEDICAL SRL · București Sector 11,9 mil lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre SUPERIOR LINE SRL
Care este CUI-ul firmei SUPERIOR LINE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUPERIOR LINE SRL este 34205094, iar codul de TVA este RO34205094. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002808404, iar codul EUID este ROONRC.J2015002808404.
Unde are sediul SUPERIOR LINE SRL?
Sediul social al firmei SUPERIOR LINE SRL este în SUZANA, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SUPERIOR LINE SRL?
Activitatea principală a firmei SUPERIOR LINE SRL este „Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie”, cod CAEN 4645.
Când a fost înființată SUPERIOR LINE SRL?
SUPERIOR LINE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SUPERIOR LINE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0733 *** 047). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SUPERIOR LINE SRL?
În 2025, SUPERIOR LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2 mil lei și un profit net de 195 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SUPERIOR LINE SRL plătitoare de TVA?
Da. SUPERIOR LINE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/34205094API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.