SUPER CONTABILITATE 2003 SRL
BLD.PIPERA, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 666 mii lei, profit net 436 mii lei, 3 angajați.
Despre SUPER CONTABILITATE 2003 SRL
SUPER CONTABILITATE 2003 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2011 cu numărul J2011003026234 și codul unic de înregistrare (CUI) 15943591, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 666 mii lei (+21% față de 2024), un profit net de 436 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 283 mii lei la 666 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 15943591
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011003026234
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 noiembrie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011003026234
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.09.2024
din 01.09.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 666 mii lei
- Profit net
- 436 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 436 mii lei
- Datorii
- 39 mii lei
- Active totale
- 477 mii lei
- Marjă netă
- 65,4%
- Cifră / angajat
- 222 mii lei
+21% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 8% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 207 mii | 216 mii | 292 mii | 299 mii | 287 mii | 283 mii | 227 mii | 297 mii | 551 mii | 666 mii |
| Venituri totale | 210 mii | 216 mii | 292 mii | 299 mii | 287 mii | 283 mii | 227 mii | 298 mii | 552 mii | 667 mii |
| Cheltuieli totale | 101 mii | 104 mii | 92 mii | 83 mii | 84 mii | 78 mii | 94 mii | 119 mii | 207 mii | 218 mii |
| Profit / pierdere brută | 109 mii | 112 mii | 200 mii | 216 mii | 203 mii | 204 mii | 134 mii | 179 mii | 345 mii | 449 mii |
| Profit / pierdere netă | 106 mii | 110 mii | 197 mii | 213 mii | 200 mii | 202 mii | 131 mii | 176 mii | 334 mii | 436 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 |
| Active circulante | 109 mii | 120 mii | 317 mii | 390 mii | 588 mii | 281 mii | 147 mii | 212 mii | 315 mii | 477 mii |
| creanțe | 2.204 | 707 | 697 | 697 | 1.698 | 202 mii | 103 mii | 9.100 | 278 mii | 388 mii |
| casa și conturi la bănci | 107 mii | 119 mii | 317 mii | 389 mii | 587 mii | 79 mii | 44 mii | 203 mii | 37 mii | 89 mii |
| Datorii | 2.328 | 3.281 | 3.607 | 2.989 | 1.786 | 2.509 | 16 mii | 3.070 | 79 mii | 39 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.800 | 2.800 |
| Capitaluri proprii | 107 mii | 116 mii | 314 mii | 387 mii | 587 mii | 278 mii | 132 mii | 209 mii | 235 mii | 436 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 74 din 558 în județul Ilfov și locul 1.320 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.
Firme similare din județul Ilfov
- GEOPACT BV S.R.L. · Ghermănești (com. Snagov)710 mii lei · 2 ang.
- ANOM LOGOGRAPHUS SRL · Bragadiru692 mii lei · 1 ang.
- ADVANTAGE FINANCIAL CONSULTING S.R.L. · Corbeanca691 mii lei · 2 ang.
- CONSUS ACCOUNTING S.R.L. · Otopeni686 mii lei · 2 ang.
- ADEVIA PARTNERS S.R.L. · Corbeanca652 mii lei · 1 ang.
- SMART TEAM CONT SRL · Popești Leordeni639 mii lei · 1 ang.
- FAST & QUALITY SERVICES SRL · Tunari631 mii lei · 2 ang.
- DRAM BEST SOLUTIONS S.R.L. · Bragadiru630 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Întrebări frecvente despre SUPER CONTABILITATE 2003 SRL
Care este CUI-ul firmei SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUPER CONTABILITATE 2003 SRL este 15943591, iar codul de TVA este RO15943591. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011003026234, iar codul EUID este ROONRC.J2011003026234.
Unde are sediul SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
Sediul social al firmei SUPER CONTABILITATE 2003 SRL este în BLD.PIPERA, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
Activitatea principală a firmei SUPER CONTABILITATE 2003 SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920.
Când a fost înființată SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
SUPER CONTABILITATE 2003 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2011, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SUPER CONTABILITATE 2003 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Voluntari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SUPER CONTABILITATE 2003 SRL?
În 2025, SUPER CONTABILITATE 2003 SRL a raportat o cifră de afaceri de 666 mii lei și un profit net de 436 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SUPER CONTABILITATE 2003 SRL plătitoare de TVA?
Da. SUPER CONTABILITATE 2003 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.