Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare27 ani pe piață

SUPER CALOR SRL

CUI 11241934J22/1160/1998

Str. BUCIUM, bl. B3-1, sc. C, et. 2, ap. 3, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 17 mii lei, pierdere netă 136 mii lei.

Despre SUPER CALOR SRL

SUPER CALOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 1998 cu numărul J22/1160/1998 și codul unic de înregistrare (CUI) 11241934, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322). Firma are 27 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 17 mii lei (-77% față de 2024), o pierdere netă de 136 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 230 mii lei la 17 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 decembrie 1998 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
11241934
Nr. Registrul Comerțului
J22/1160/1998
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 noiembrie 1998
EUID
ROONRC.J22/1160/1998
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.12.1998

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
17 mii lei

-77% față de 2024

Pierdere netă
136 mii lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-105 mii lei
Datorii
428 mii lei
Active totale
323 mii lei
Marjă netă
-816,4%
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (132%); cifra de afaceri a scăzut cu 77% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 106.533 lei; pierdere netă 22.432 lei20162017: cifra de afaceri 77.962 lei; pierdere netă 36.378 lei20172018: cifra de afaceri 170.587 lei; profit net 1.022 lei20182019: cifra de afaceri 178.524 lei; pierdere netă 75.405 lei20192020: cifra de afaceri 508.562 lei; profit net 117.135 lei20202021: cifra de afaceri 230.192 lei; profit net 13.454 lei20212022: cifra de afaceri 302.370 lei; profit net 23.039 lei20222023: cifra de afaceri 180.405 lei; profit net 1.849 lei20232024: cifra de afaceri 73.841 lei; pierdere netă 30.746 lei20242025: cifra de afaceri 16.620 lei; pierdere netă 135.679 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă107 mii78 mii171 mii179 mii509 mii230 mii302 mii180 mii74 mii17 mii
Venituri totale107 mii78 mii184 mii179 mii513 mii230 mii302 mii180 mii74 mii17 mii
Cheltuieli totale126 mii112 mii181 mii252 mii390 mii215 mii277 mii177 mii104 mii152 mii
Profit / pierdere brută-19 mii-34 mii2.858-74 mii122 mii16 mii26 mii3.437-30 mii-136 mii
Profit / pierdere netă-22 mii-36 mii1.022-75 mii117 mii13 mii23 mii1.849-31 mii-136 mii
Număr mediu de angajați111—11—11—
Active imobilizate5.0904.9574.8244.69061 mii43 mii25 mii8.6269.437—
Active circulante29 mii22 mii66 mii74 mii324 mii272 mii371 mii401 mii400 mii323 mii
din care stocuri1.9311.931——54 mii196 mii302 mii360 mii350 mii296 mii
creanțe1.8561.16847 mii—211 mii20 mii29 mii18 mii24 mii18 mii
casa și conturi la bănci25 mii19 mii19 mii74 mii59 mii56 mii39 mii23 mii26 mii8.984
Datorii63 mii94 mii89 mii172 mii361 mii278 mii336 mii348 mii378 mii428 mii
Capitaluri proprii-29 mii-67 mii-18 mii-94 mii23 mii37 mii60 mii62 mii31 mii-105 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 326 din 346 în județul Iași și locul 8.428 din 9.074 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.

Firme similare din județul Iași

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre SUPER CALOR SRL

Care este CUI-ul firmei SUPER CALOR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUPER CALOR SRL este 11241934, iar codul de TVA este RO11241934. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/1160/1998, iar codul EUID este ROONRC.J22/1160/1998.

Unde are sediul SUPER CALOR SRL?

Sediul social al firmei SUPER CALOR SRL este în Str. BUCIUM, bl. B3-1, sc. C, et. 2, ap. 3, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SUPER CALOR SRL?

Activitatea principală a firmei SUPER CALOR SRL este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat”, cod CAEN 4322.

Când a fost înființată SUPER CALOR SRL?

SUPER CALOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 1998, deci are 27 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SUPER CALOR SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 465). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SUPER CALOR SRL?

În 2025, SUPER CALOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 17 mii lei și o pierdere netă de 136 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SUPER CALOR SRL plătitoare de TVA?

Da. SUPER CALOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 decembrie 1998 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează