Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA4 ani pe piață

SUIN FARM PERIȘ S.R.L.

CUI 23869550J15/1271/2022

Sat Niculești, Comuna Niculești, Dâmbovița

În 2025: cifra de afaceri 2,3 mil lei, profit net 2,9 mil lei, 2 angajați.

Despre SUIN FARM PERIȘ S.R.L.

SUIN FARM PERIȘ S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2022 cu numărul J15/1271/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 23869550, cu sediul în Niculești, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Creșterea porcinelor” (cod CAEN 0146). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,3 mil lei (+22983% față de 2024), un profit net de 2,9 mil lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 485 mii lei la 2,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2024.

Date de identificare

CUI
23869550
Nr. Registrul Comerțului
J15/1271/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 iulie 2022
EUID
ROONRC.J15/1271/2022
Cod poștal
137330

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.03.2024

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 28.02.2024

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,3 mil lei

+22983% față de 2024

Profit net
2,9 mil lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
2 mil lei
Datorii
3,3 mil lei
Active totale
5,3 mil lei
Marjă netă
124,9%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 596.275 lei20162017: cifra de afaceri 36.840 lei; pierdere netă 525.735 lei20172018: cifra de afaceri 0 lei; profit net 590.808 lei20182019: cifra de afaceri 71.513 lei; profit net 1.542.845 lei20192020: cifra de afaceri 988.848 lei; profit net 15.977 lei20202021: cifra de afaceri 485.257 lei; pierdere netă 212.139 lei20212022: cifra de afaceri 74.205 lei; pierdere netă 295.719 lei20222023: cifra de afaceri 32.211 lei; pierdere netă 109.834 lei20232024: cifra de afaceri 9.950 lei; pierdere netă 394.386 lei20242025: cifra de afaceri 2.296.798 lei; profit net 2.868.750 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă—37 mii—72 mii989 mii485 mii74 mii32 mii9.9502,3 mil
Venituri totale82 mii35 mii1,3 mil2,1 mil1,1 mil664 mii79 mii32 mii377 mii6,9 mil
Cheltuieli totale678 mii560 mii658 mii568 mii1,1 mil871 mii374 mii142 mii771 mii4 mil
Profit / pierdere brută-596 mii-525 mii629 mii1,6 mil25 mii-207 mii-295 mii-110 mii-394 mii2,9 mil
Profit / pierdere netă-596 mii-526 mii591 mii1,5 mil16 mii-212 mii-296 mii-110 mii-394 mii2,9 mil
Număr mediu de angajați111416136112
Active imobilizate787 mii787 mii182 mii387 mii340 mii294 mii250 mii196 mii1,1 mil2,6 mil
Active circulante542 mii292 mii852 mii135 mii127 mii58 mii35 mii43 mii189 mii2,7 mil
din care stocuri87 mii87 mii75 mii——————1,2 mil
creanțe450 mii204 mii321 mii80 mii99 mii37 mii33 mii29 mii149 mii312 mii
casa și conturi la bănci4.597586456 mii56 mii28 mii21 mii2.11614 mii40 mii1,1 mil
Datorii2,6 mil2,9 mil2,3 mil378 mii306 mii403 mii631 mii695 mii2,1 mil3,3 mil
Venituri în avans149 mii149 mii149 mii———————
Capitaluri proprii-1,5 mil-2 mil-1,4 mil145 mii161 mii-51 mii-347 mii-456 mii-851 mii2 mil

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2 din 7 în județul Dâmbovița și locul 179 din 316 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0146 – Creșterea porcinelor.

Firme similare din județul Dâmbovița

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0146 – Creșterea porcinelor

  • 0146 Creșterea porcinelor
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre SUIN FARM PERIȘ S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUIN FARM PERIȘ S.R.L. este 23869550, iar codul de TVA este RO23869550. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/1271/2022, iar codul EUID este ROONRC.J15/1271/2022.

Unde are sediul SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

Sediul social al firmei SUIN FARM PERIȘ S.R.L. este în Sat Niculești, Comuna Niculești, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 137330, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SUIN FARM PERIȘ S.R.L. este „Creșterea porcinelor”, cod CAEN 0146. În Registrul Comerțului are autorizate în total 17 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

SUIN FARM PERIȘ S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 609). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SUIN FARM PERIȘ S.R.L.?

În 2025, SUIN FARM PERIȘ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,3 mil lei și un profit net de 2,9 mil lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SUIN FARM PERIȘ S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. SUIN FARM PERIȘ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.

Explorează