STIL - BERERECE SRL
VÎNĂTORILOR, Municipiul Timișoara, Timiș
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 302 mii lei, pierdere netă 49 mii lei, 2 angajați.
Despre STIL - BERERECE SRL
STIL - BERERECE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2015 cu numărul J2015001943357 și codul unic de înregistrare (CUI) 34890582, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 302 mii lei (-17% față de 2024), o pierdere netă de 49 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 263 mii lei la 302 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34890582
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015001943357
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 august 2015
- EUID
- ROONRC.J2015001943357
- Cod poștal
- 300442
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 302 mii lei
- Pierdere netă
- 49 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -77 mii lei
- Datorii
- 151 mii lei
- Active totale
- 74 mii lei
- Marjă netă
- -16,1%
- Cifră / angajat
- 151 mii lei
-17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (204%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 209 mii | 212 mii | 277 mii | 294 mii | 210 mii | 263 mii | 340 mii | 349 mii | 363 mii | 302 mii |
| Venituri totale | 216 mii | 222 mii | 289 mii | 312 mii | 215 mii | 308 mii | 357 mii | 399 mii | 420 mii | 356 mii |
| Cheltuieli totale | 214 mii | 241 mii | 233 mii | 304 mii | 227 mii | 247 mii | 349 mii | 455 mii | 462 mii | 396 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.234 | -20 mii | 56 mii | 7.941 | -12 mii | 60 mii | 7.982 | -55 mii | -42 mii | -40 mii |
| Profit / pierdere netă | 141 | -22 mii | 54 mii | 4.954 | -14 mii | 58 mii | 4.657 | -59 mii | -53 mii | -49 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 6.740 | 4.239 | 1.862 | 938 | 521 | 6.232 | 14 mii | 114 mii | 88 mii | 63 mii |
| Active circulante | 20 mii | 18 mii | 66 mii | 59 mii | 42 mii | 100 mii | 91 mii | 75 mii | 45 mii | 10 mii |
| din care stocuri | 12 mii | 15 mii | 19 mii | 13 mii | 13 mii | 37 mii | 16 mii | 55 mii | 11 mii | 7.662 |
| creanțe | 8.200 | — | — | 139 | 240 | 43 mii | 36 mii | — | 14 mii | 160 |
| casa și conturi la bănci | 328 | 2.615 | 47 mii | 46 mii | 28 mii | 21 mii | 39 mii | 20 mii | 20 mii | 2.346 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 640 | 752 | 659 |
| Datorii | 29 mii | 46 mii | 38 mii | 25 mii | 21 mii | 20 mii | 21 mii | 165 mii | 162 mii | 151 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 7.953 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.957 | -24 mii | 30 mii | 35 mii | 21 mii | 79 mii | 84 mii | 25 mii | -28 mii | -77 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 119 din 346 în județul Timiș și locul 2.880 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Timiș
- BOXEN AXC 94 S.R.L. · Timișoara310 mii lei · 0 ang.
- FRESHVELA SRL · Orțisoara307 mii lei · 2 ang.
- WERUDO-BAR SRL · Biled307 mii lei · 2 ang.
- DARLYNA FRUCT SRL · Timișoara300 mii lei · 1 ang.
- HAKA - JUS SRL · Granicerii (com. Giera)299 mii lei · 1 ang.
- DAVACI BMF SRL · Moșnița Nouă296 mii lei · 1 ang.
- DO PARY & GAME S.R.L. · Periam294 mii lei · 3 ang.
- TUSI CAFFE S.R.L. · Lovrin294 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre STIL - BERERECE SRL
Care este CUI-ul firmei STIL - BERERECE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STIL - BERERECE SRL este 34890582. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015001943357, iar codul EUID este ROONRC.J2015001943357.
Unde are sediul STIL - BERERECE SRL?
Sediul social al firmei STIL - BERERECE SRL este în VÎNĂTORILOR, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300442, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STIL - BERERECE SRL?
Activitatea principală a firmei STIL - BERERECE SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STIL - BERERECE SRL?
STIL - BERERECE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STIL - BERERECE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 656). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are STIL - BERERECE SRL?
În 2025, STIL - BERERECE SRL a raportat o cifră de afaceri de 302 mii lei și o pierdere netă de 49 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este STIL - BERERECE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, STIL - BERERECE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.